Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szóltok ehhez, hogy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez, hogy kell neki ez a nö, es nem törödik semmivel?

Figyelt kérdés

Van egy pasi ismerösöm, akinek van par evvel fiatalabb élettarsa , a pasi ötvenéves.

Van egy csaj , akivel egyutt dolgozik , az a csaj lefogyasztotta magat betegesen 47 kilóra , es huszonhétéves . A csajnak alacsony a cukra , folyton ajulas szelen , annyi ehezestöl , es ez a pasi udvarol neki es meg van bolondulvaérte , egyet a nyomaban van , követi , egy anorexias csaj , aki bevallottan roma szarmazasu es latszik is rajta , fekete haj stb

Mit szóltok hozza, azert jön be neki mertsovány ???



2019. okt. 4. 06:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

A csaj 93 kilóról fogyottle.

A pasi meg mindenki szeme lattaraflörtöl vele , nem erdekli semmi mint egy kergemarha

2019. okt. 4. 06:54
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Azt szólom hozzá, hogy tanulj meg írni, mert ez bazze olvashatatlan.
2019. okt. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Most akkor az a baj, hogy az élettársa háta mögött udvarol, vagy az, hogy a lányka lefogyott, vagy, hogy roma származású, vagy csak annyi, hogy egy anorexiás fiatal pipit kerget? Röviden és tömören: He?????
2019. okt. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igy kb mlnden érdekes ..... föleg hogy tetszenek a 47 kilósak
2019. okt. 4. 07:11
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy újabb bula, akit szeretne fszra húzni, mert fiatal a csaj.
2019. okt. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
58%
Nekem meg a roma csajok tetszenek.:)
2019. okt. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy icipicit sem érdekes a sztorinak egyetlen eleme sem.
2019. okt. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit sok szerintem a felesleges infó. Azért megpróbálom:

A foglalt férfi egy másik nőre hajt - szemétség!

A férfi a kolléganőjére hajt - Ej, ej: házinyúlra nem lövünk!

A csaj betegesen lefogyott 47 kilóra - nagyon sajnálom őt, ez nem egészséges, és el kellene mennie egy pszichológushoz, vagy egyenesen pszichiáterhez, mert tönkreteszi magát.

A csajnak alacsony a cukra - egyen egy szelet csokit vagy szőlőcukrot, az segít.

A csaj roma, és ez látszik is rajta: sajnálom szegényt, mert akármit tesz vagy nem tesz, mindig lesznek, akik pusztán a bőrszíne miatt le fogják nézni.

Végül pedig nem tudom, miért jöhet be a férfinek. Lehet, hogy azért, mert sovány, vagy mert szép, esetleg egy értékes embernek tartja. Esetleg ezek keveréke.

2019. okt. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem kell sajnalni , mert pont azert tetszett meg a pasinak mert olyansovany
2019. okt. 4. 08:50
 10/19 anonim ***** válasza:
15%
Inkább tanulhatnának a csajtól a nők hogy van akarata lefogyni! Nem éri be a 100 kilós testével! Nem kigogásokat gyart miért nem megy neki. Neg súgom, en 20 kiló minusznál járok és hat hónapos a babám! Meg mondtam a férjemnek hogx szülés után vissza akarom nyerni az alakom hogy tetszek neki!! És még valami! Én is félig roma vagyok, feher bőrrel, kék szemmel!! ;)
2019. okt. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!