Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szegény lány vagyok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény lány vagyok és nem tudom meglepni a barátomat semmivel sem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja járok a barátommal. ( 28F) Még nem tudtam neki ajándékot venni soha. 😖 Jelenleg dolgozom és tanulok is. A megkeresett pénzem 90%-át viszont a szüleimnek kell adnom. Nekem általában csak a női tisztálkodási szerekre marad pénzem vagy pl tampon, néha eltudtam menni moziba is, de csak egyedül és csak ha jegyet kérek kaját nem. Ő az első barátom és nem mertem neki elmondani (még) hogy szegény vagyok...mármint sokszor még ruhára sincsen pénzem. De olyankor egy idő után azért szólok a szüleimnek,hogy adjanak kicsi pénzt. Legutóbb is adtak 7 ezer forintot. Szóval a lényeg,hogy a barátomnak nemsokára születésnapja van és arra illik valamit ajándékozni, de nem lesz rá pénzem,hogy olyan értekű ajándékkal lepjem meg aminek örülne. Esetleg valami segítséget kaphatok vagy ötletet? Milyen ajándékokat lehet csinálni vagy olcsón megvenni? Lehet tudok majd kölcsön kérni egy ismerőstől, de ez még nem biztos. Izgulok, nem akarom,hogy a barátom azt gondolja elfelejtettem és erre sem vagyok képes. Így is mindig ha megyünk akkor ő fizet. Igaz ritkán kajálunk vagy megyünk fizetős helyre ami jobb is tekintve,hogy nincsen pénzem. Ő is dolgozik és tanul is, de nagyon jók a körülményei, jó ruhái vannak és már nem is a szüleivel él hanem egyedül él albérletben.


22L


2019. szept. 27. 07:26
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy ma ráérek 😊 de ha valaki valamit tud mondani az légyszi írja meg négyig. Van 3 ezer forintom és nem több. A nagyobb boltok messzebb vannak. Városban vagyok, de buszra kéne ülnöm. Arra meg nincsen pénzem és sokat kell gyalogolnom. A bérletem meg otthon maradt és most egy ismerősnél vagyok.
2019. szept. 27. 07:32
 2/24 anonim ***** válasza:
Mi a barátod szakmája? Hobbija?
2019. szept. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%
Nekem sincs túl sok pénzem, én a barátom születésnapjára olyan bögrét vettem, amire rányomtattam a kedvenc énekesnek a képét, következő alkalomra meg olyan pólót szeretnék adni, amire rá van írva, hogy "én vagyok a legjobb", mert mindig ezt mondogatom neki, azon a nyelven, amit tanul, mert az a lényeg, hogy minél személyesebb legyen.
2019. szept. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Az csak nekem nem tűnik normálisnak, hogy dolgozó, felnőtt nőként a szüleidtől kell kuncsorognod a saját megkeresett pénzedből néhány odavetett jutifaliért? Meg barátoktól kölcsön kérni, miközben a saját szüleidnél lakva bőven tudnál félretenni? Ne már. Akármilyen diákmunkáról van szó, a rezsi meg a kaja rád eső része garantáltan nem kerül annyiba, hogy a 90%-át elvegyék. Első körben keresnék kiadó albérletet/szobát, és nem adnám le a fizetésem 90%-át valakinek, aki ennyire korlátozza mit kezdhetek vele.


A barátodnak pedig valami személyeset próbálnék meg adni a helyedben, de a hobbijáról, érdeklődési köréről nyilván nem tudok semmit. Ha mondjuk szeret olvasni és van valami kedvenc írója, akkor felkutatnék egy antikváriumot és keresnék egy régebbi/eredeti kiadást valamelyik könyvéből. Ha horgászik, akkor vennék valami kis cuki figurát valami csaliszerűséggel. A te korodban amikor volt egy fiúm, akkor ő odavolt a régi amerikai autókért, és minthogy én tényleg csóró egyetemista voltam, nem is dolgoztam még akkor, vettem egy egyszerű fehér bögrét és körömlakkal festettem rá egy régi amerikai autó mintáját. Szóval ilyesmi apróságok, szerintem pár hónap után még olyan nagyon nem kell megerőltetni magad. Szerintem az is jó, ha főzöl neki valami finom romantikus vacsit vagy a kedvenc sütijét.

2019. szept. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Sajnos nem vagyunk egyformák, én pl autómániás vagyok, és a legapróbb izéknek is szoktam örülni. Sőt, minél olcsóbb, és hasznosabb, annál jobb.

Pl egy játékautónak is. :D

(de azért neki ilyet ne vegyél, ismernünk kellene)

2019. szept. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Itt eloszor is a szüleidet kellene rendbe rakni... A keresetedet konkretan elvenni ugyanis semmilyen korulmenyek kozott nem normalis dolog.
2019. szept. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%
Ha igaz a kérdés, akkor mindegy. Ő neked fog örülni.
2019. szept. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél egy üveg italt, és köszöntsd fel! Úgyis ez a lényeg, nem a tárgyak. Egy jobb módú embernek ha 20ezerért veszel valamit, attól sem esik hasra, mert meg tudja magának venni.
2019. szept. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

#7 legalábbis kamuszerű.


Én a barátnőmnek most citromfát növesztek. Hogy mi kell hozzá? Homok, cserép, tőzeg, citrommag. :)

2019. szept. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Hát az nem normális hogy a pénzed kb 90% át a szüleidnek adod..vagy szerinted?
2019. szept. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!