Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/fiúk ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk ti mit szólnátok ehhez/ reagálnátok erre? (Lassan 3 éves kapcsolat, együtt élünk 2 éve) 21/L.

Figyelt kérdés

A párom lassan fél éve beszélget egy lánnyal. Elmondása szerint haverok, hiszek is neki, de itt merül fel a kérdés. Ha valakit fél éve ismersz és a volt párja a haverod, akkor miért beszélgetnek a szexről? Vagy miért tőrli ki az egész beszélgetést és tagadja le? Megkértem hogy mondja el ha beszélt vele, és ne törölje ki, mert az még "gyanusabb". Kutakodni meg fölösleges és gyerekes dolog a gépén.

Néha az az érzés fog el, hogy túlreagálom, de nem tudok ellene mit tenni.



2019. márc. 5. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A szexről beszélgetés szürke-zóna lehet. Abban nem feltétlenül van negatívum. Kivéve ha arról beszélgetnek, hogy milyen lenne a másikkal. Általánosságban beszélni a szexről szerintem semmi extra.


Törölni egész beszélgetést és letagadni viszont egyértelmű kuka.

2019. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem férne bele egy kapcsolatba ez. Miért beszélgetne/ismerkedne egy másik nővel ha ott vagy neki? Nekem gyanús.
2019. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem akar balhét, ezért törli. Bár nem értem miért tolerálsz ilyet, hogy a pasid a hátad mögött más csajjal vitatja meg, mit csinálna vele...

Ez ilyen "meg is csalom meg nem is a párom" felállás. Kiskapu félig nyitva van hagyva neki.


30N

2019. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Tok jofej halado szellemu lany vagy :). A pasid randizhat massal, es te meg engedelyt is adsz neki ra :).
2019. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexről beszêlgetni mióta barâtsâg egy ellenkező neművel?Barâtság extrákkal az állandó kapcsolat mellett,vagy mi?
2019. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondása szerint haverok, hiszek is neki,"

Hinni a templomban kell. Miert nem dobod ki?

2019. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Én is beszélgettem lány baráttal a szexről. És tényleg barát volt, tényleg nem csaltam meg és tényleg nem történt semmi. És nem azért, mert ha akartuk volna ne történhetett volna...
2019. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel gond. Ők csak haverok, akik alkalmanként dugnak egy jót. De nyugodt lehetsz, csak haverok azzal a lánnyal.
2019. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hűha. Ezek szerint túl jószívű lennék a páromhoz... :/
2019. márc. 5. 17:38
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a korszak aldozata vagy, ahol bunnek szamit elvarni a parodtol, hogy ne bizalmaskodjon ellenkezo nemuvel.
2019. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!