Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők véleménye érdekel leginkáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleménye érdekel leginkább. Ha megcsal a párod, férjed, főleg ha nem egy botlás volt, hanem hosszabb de lebukott, hogy tudtok ezután lefeküdni vele?

Figyelt kérdés
Nincs rossz érzés, hogy mással is ezt tette, máshoz is így ért. Túl lehet ezen lendülni? Vagy minden alkalommal beugrik majd, hogy a másikkal vajon milyen volt és hogy ő vajon közben nem gondol rá? Nem fog ez a házasélet rovására menni?
2019. okt. 7. 03:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen megcsalás után nincs folytatás. Megszűnik a bizalom, anélkül pedig nem megy.
2019. okt. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Tudom, hogy elsősorban női válaszokat vársz, de én ilyesmi helyzetben vagyok. Engem hat éve megcsalt a barátnőm, fél éves szerelmi viszonya volt. Elismerte a botlást lement a szokásos könyörgés, ostoba volt lemez és kérte, hogy adjak egy esélyt neki, hogy bebizonyíthassa, hogy csak engem akar és nem tesz ilyet többé. Mivel az érzelmi világomat atombombaként porig rombolta, mindegy alapon azt mondtam, hogy legyen, de nincs gusztusom hozzá érni. Azóta így van. Nem nyúlok hozzá, nem is csalom. Állítólag ő sem, nem is érzek ilyen jeleket, de igazából már nem is érdekel. A gyerekek miatt együtt maradunk, de ennyi. Tudom, hogy ostobaság, amit csinálunk, de elég jól felépített életünk és gyerekeink vannak, amit egyikünk sem akar elveszíteni.
2019. okt. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy. Külön alszom.
2019. okt. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

:#2- Ez szörnyű. De sajnos saját magad is bünteted ezzel az intim kapcsolat nélküli élettel.


Nem tudnák én sem leféküdni egy csalár' férfival,-de együtt élni sem...

2019. okt. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Az atverest a barataimtol sem fogadnam el, nemhogy a PAROMtol aki annal sokkal melyebb viszony - elvileg.

Tehat szakitas azonnal. En igy tettem. Sirtam rittam, de nekem egy “ilyen” nem kell. Mast hittem rola mint ami. Ha meg kiderul hogy nem az az ember akit akartam, masmilyen nem kell.

Jobban jartam... sokkal jobban! ;) Nem kell megmaradni amellett aki atvert... egy agyban az ellenseggel, ha csak nem szadista valaki es erre elvez el, semmi ertelme folytatni.

2019. okt. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Elvaltam. 1.5ev mulva lett normalis parom, aki soha nem csalt meg, megis legalabb fel evig minden este mardosott a feltekenyseg ha bulizni v akar egy kavera ment nelkulem, gyomorideggel bamultam a telefont h biztos o is megcsal majd, mint a ferjem tette. Kegyetlen volt es a vicc h en nem ilyen vagyok, sosem gyanakodtam sosem csekkoltam a telefonjat, engedtem mindenhova, visszaelt vele. Es aztan ezt a bizalomvesztest egy masik kapcsolatba is atvittem. Egy olyanhoz aki sosem szolgalt ra.Nehez volt ujraepiteni, jo h elvaltam. Aki kepes csalni hazudni, az megteszi ujra.
2019. okt. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyet értek az utolsóval. Bár én ezt tini koromban éltem át egy tini szerelemmel ami évekig tartott. Borzalmas volt, de kiléptem. Most férjem van 2gyerekem, de most sem menne. Főleg, hogy nem az a csendes nő vagyok aki örlődik magában. Többre becsülöm a gyerekeim, mintsem minden egyes nap hallgassák a veszekedést a megcsalás miatt. De biztosan borzalmas lenne.
2019. okt. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyenben részem,de ismerem magam:sajnos nem igazán tudok semmit elfelejteni, megbocsájtani.A párommal tizenéve vagyunk együtt, ez alatt sok sérelem ért a részéről. Nem szakítottunk, mert ha a "mérleget" nézem még mindig jó irányba billen.De időről, időre belebukok azokba a problémákba amiket sérelemként éltem meg.

Tudom, ha megcsalna, azzal is így lennék....

2019. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
5%

Aki bennragad egy rossz kapcsolatban, akár a gyerekre hivatkozva is, az mind gyáva! Én is váltam, gyerek mellett, nőként én mentem albérletbe, a fiam minden második héten van velem, mert felváltva neveljük, de akkor sem maradtam volna a megromlott kapcsolatomban! Az emberek gyávák újrakezdeni, vagy a gyerek az ürügy, vagy az anyagiak.

Kedves Kérdező! Ha ezek után a pasiddal maradsz, akkor viseld a következményeit! Vagyis igen, arra a másikra fog gondolni, vagy vissza is megy a másikhoz, vagy másvalakije lesz.

2019. okt. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
9-es! Aki bent marad egy ilyen kapcsolatban szerintem nem gyáva. Miért gondolod, hogy ítélkezhetsz mások felett úgy, hogy csak két hetente látod a gyereked? Ha választanom kellene a gyerekem vagy a saját boldogságom között, akkor egyértelműen a gyerekem boldogságát választanám.
2019. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!