Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt/Van valaki abban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt/Van valaki abban a helyzetben, hogy nem akart vele lefeküdni a férje, de neki szüksége volt a szexre?

Figyelt kérdés
Értem itt azt, hogy semmi okot nem tudott (betegség, megcsalás, elhízás, stb.), amivel a szexmegvonást megmagyarázható. Mi lett/lesz a vége: válás, megcsalás?

2018. dec. 20. 14:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Alvás.
2018. dec. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Megoldottam magam
2018. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Nálam válás lenne...


Ha megtudnam csalni ugyse szeretem...

Ha o nem akar hozzam érni o sem szeret...


Mi ertelme lenne egyaltalan egyutt maradni?

2018. dec. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%
Elképzeltem, hogy milyen lehet a családom nélkül élni, aztán visszapakoltama bőröndöt a nagyszekrénybe.
2018. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámék voltak ebben a helyzetben.

Megcsalás volt először, utána külön költözés.

2018. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg kommunikáció? Az első dolog nekem az lenne, hogy megpróbálnám vele megbeszélni, hogy mi a baj. Ha sikerült megbeszélni akkor nyilván megbeszélnénk hogy lehet ezt megoldani, ha elzárkózik ettől megmondanám, hogy akkor viszont jobb ha elválnak az útjaink, mert nekem ez fontos, hogy a problémákról beszéljünk és próbáljuk megoldani.
2018. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

#6

Nagyon naiv megközelítés.

A megbeszélés és átbeszélés nem kívántat meg veled senkit.

2018. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
13%

Nálam a feleségem nem.

De már régóta ez van.

Nem vonza a szex valahogy nem érdekli. Szülés után valami elszakadt.


Sajnos ő is belátta hogy nekem szükségem van a szexre és hát....

2018. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%
#7-es nem gondolnám, hogy naiv megközelítés lenne. Ha a párom azt mondaná, hogy nem kíván akkor is meg lehet próbálni tenni ellene. Az, hogy valaki nem beszél a problémáról nem jelenti azt, hogy nincs is probléma, csak meggátolja azt, hogy egyáltalán megoldás szülessen rá. Nem mondtam azt, hogy egy beszélgetés erről megoldja a problémát, mert ez közel sincs így, de elindít az úton, hogy megpróbálunk tenni ellene. Nyilván az is lehet, hogy nem ér az egész semmit és nem lesz változás, de akkor is legalább meg lett próbálva,akkor meg beletörődsz hogy ez van és el kell búcsúzni egymástól.
2018. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%

#9

De nem mondanak semmit(feleségek sem), süket a vonal, nincsen visszacsatolás a felvetésekre, éppen ezért ilyen általánosnak mondható és orvosolhatatlan (hosszútávon) probléma ez a kapcsolatokban.

2018. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!