Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők véleménye érdekel leginkáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleménye érdekel leginkább. Ha megcsal a párod, férjed, főleg ha nem egy botlás volt, hanem hosszabb de lebukott, hogy tudtok ezután lefeküdni vele?

Figyelt kérdés
Nincs rossz érzés, hogy mással is ezt tette, máshoz is így ért. Túl lehet ezen lendülni? Vagy minden alkalommal beugrik majd, hogy a másikkal vajon milyen volt és hogy ő vajon közben nem gondol rá? Nem fog ez a házasélet rovására menni?
2019. okt. 7. 03:53
1 2
 11/18 Rockarc ***** válasza:
55%

#10

Itt nem az a kerdes, hogy te vagy a gyerek orome a fontosabb. Az a kerdes, hogy ember tudsz-e maradni onamgad elott, vagy megtorsz es megalkudsz azzal a helyzettel, amibe kerultel. Nem vagyok gyerek, de az biztos, hogy nem egy megtort roncs szulot es egy csalard masik szulot erdemel az a gyerek. Ahol a csalad megszunt csaladnak lenni. Ilyen sivar erzelmi kornyezetet szansz az utododnak? Ide a rozsdas bokot, hogy mentalisan tonkreteszed az eletet es tele lesz felelmekkel, gatlasokkal, buntudattal, depresszioval, mire felno. Aztan akkor majd csodalkozhatsz, hogy pedig mindent megkapott, miert nincsnek baratai, nincs onbizalma, miert drogos a gyerek, miert a zsilettpenge az egyetlen tarsa, meg mik azok a vagdosasok a karjan.


Az egeszeseg neveleshez hozzatartozik a kiegyensulyozott lelki tamogato kornyezet. Rengeteg serult ember kering a vilagban, akik pont igy, vagy hasonlo korulmenyek kozott nottek fel. Lehet, hogy te mas szempontok alapjan hoztad meg a dontesed, de szerintem onmagad is becsapod. Kisebb veszteseg a gyereknek a megosztott felugyelet, mint amit ti muveltek, az nagysagrendekkel karosabb ra nezve. Ha a gyerek miatt erzett aggodalmad tartott vissza a valastol, akkor gondold at, mert a gyereknek is az lenne jo. Anyagilag nem, de lelkileg igen. A masodik szerintem hangsulyosabb. Donthetsz maskepp, csak ne gondold, hogy a te igazsagod az egyetemes igazsag. A vehemenciadbol kiindulva pedig te is legalabb annyira bizonytalan vagy a dontesedben, mint sokan masok. Nyugodtan kerj otleteket, velemenyeket, masodvelemenyeket. Egy kulso szemlelo altalaban jobban tud merlegelni.


43F

2019. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

#10: a gyerek nem hülye, neki sem boldogság olyan családban felnőni, ahol komoly konfliktus van a szülők közt, amit megérez, még ha nem is mutatják / mondják neki. Vagy a gyerek ilyen családmodellben nőjön fel? Azt lássa, hogy nem tudnak megoldást találni a szülők a problémájukra? Sokkal többet ártanak így a gyereknek. Inkább lássa, hogy a szülei megoldották a problémájukat, és ha úgy alakul (mert nálunk úgy alakult), mindketten boldog életet élnek. Nekem is elváltak a szüleim, tudom, hogy ez volt a helyes döntésük. Rám nézve is.

Miért gondolja mindenki, hogy a gyerekének az a jobb, ha látja a szülőjét sínylődni, kínlódni az életben????

2019. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

11/12 ennyi ostobaságot honnan tudtok összeszedni? Igen, hoztam egy döntést. Nincs testi kapcsolatom az anyjukkal. Erről a gyerekek nem tudnak. A gyerek nem fog a pengéhez nyúlni, mert apu nem dugja anyut. Tényleg, ne magatokból induljatok ki. Ennyire ösztönlények az emberek manapság? A fiam jövőre 18, a lányom kezdi az általánost. Semmit sem sejtenek a szüleik testi kapcsolatáról. Nem ez határozza meg az életünket és az egymáshoz való hozzáállásunkat.


Persze nem vagyunk egyformák, mint ahogy ezt a véleményeltérések is mutatják.

2019. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%
#13: Anyu, gondolom, szuperboldog egy ilyen párkapcsolatban ... Ne gondold, hogy a gyerekek ebből nem éreznek semmit. Ez struccpolitika a részedről.
2019. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nagyon elkanyarodtunk de azt egy kiegyensulyozott kapcsolatban sem latja a gyerek h van szex fektetes utan, viszont latja h hogyan viszonyul apa (jovendobeli parvalasztasi mintaja ha lany) anyahoz (sajat noiessege mintajahoz) es forditva ha fiugyermekrol van szo.

Mi nagyon koran valtunk (2eves volt a nagy es pocakban a kicsi), emleke nincs rola de mivel csalt engem, folyton szr kedve volt, elvonult, felrejart. Ilyen lett volna a lanyom szamara egy FERFI.

Amit most lat, 5eve osszekacagasok, kezenfogva setalas, puszik, olelesek, simitasok,kocsiban egymas combjan pihen a kezunk, kozos programok vidamak.

Nekem senki ne mondja h ha egy sotlan fagyos hangulatban no fel a gyerek akkor boldog lesz mert legalabb az edes szulei nevelik. Nagyon valasellenes vagyok de a gyerekeim MOST egy boldog kozegben cseperednek ahol a mintat a sajat boldogsagukhoz, vagy a mercet most sajatitjak el. Nem en akartam igy, de nagyon megerte.

Uigy az apjuk is boldog az exszeretojevel. Win-win.

2019. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Na azért jól eltértetek a témától...

Én továbbra is arra vagyok kíváncsi, tud-e működni ezek után egy házasság, vagy az elhatározás kevés. Mindig ottlesz, hogy nem sietett hozzám haza, mit csinált a másikkal, hogy nyúlt a másikhoz, hozzá is úgy nyúl mint hozzám nyúlt?

2019. okt. 7. 20:27
 17/18 anonim ***** válasza:
Te belul h erzed? Meg tudod bocsajtani?
2019. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Rockarc ***** válasza:
100%

Kerdezo. Rajtad mulik. Ahogy egy kapcsolat is rengeteg dolgon mulik, ott is az a lenyeg, hogy meddig vagy hajlando elmenni, kampromisszumot kotni. A jol indulo kapcsolatok is tonkremennek viszonylag magas szazalekban, nem ugy, hogy meg egy megcsalassal is meg van terhelve. Aki karakanabb, az azonnal becsapja az ajtot maga mogott, masok meg szenvednek par evet es utana jutnak el ugyanoda. Es van aki osszeszoritott foggal, de kibirja a halalig is.


Az normalis, hogy te sem tudod, hogy mit birsz. Ez is egy teszt az eletben, vagy-e annyira eros, hogy ujrakezdj sokadszorra felallva a padlorol, vagy pedig maradsz ott. Nem is az a fo baj elsosorban, hogy megtortent, hanem az, hogy a masikban bizonyitottan nincs gatlas arra, hogyha megint ugy alakul az elet, hogy lesz lehetosege, akkor ne hasznalja ki. Ra fogja vetni magat. A huseg nem ott kezdodik, hogy valakire ra se neznek a csajok, es o azt mondja, hogy huseges. Hanem ott, hogy ott a bomba csaj, meg is van a lehetoseg, es o maga dont ugy, hogy nem teszi meg. Ez a huseg, nem pedig a felrelepes lehetosegenek a hianya.


olyat meg sosem hallottam, hogy valaki arrol aradozott volna, hogy milyen jo volt, hogy a masik felrelepett, mert utana minden jo lett. Olyat pedig tomegevel hallottam, hogy megprobaltak es kidobott ido volt. Lehet ti lesztek a kivetelek, de az oddsok ellenetek allnak egy 5 eves tavon, legalabb 100 az egyhez. Mint a halnyalmirigy rak. Van ki 5 ev utan is el es boldog azzal, ami jut neki, de a nagy tobbseg belehal.


43F

2019. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!