Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akarnátok tudni, hogy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarnátok tudni, hogy kapcsolatotok eleje óta folyamatosan megcsalnak? Miért? Ha voltatok már ilyen helyzetben, hogy tudtátok meg?

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer véletlenül megláttam a messengerén,de akkor kimagyarázta. A következőben,már szándékosan meglestem.Nem szép,tudom,de nem bírtam a bizonytalanságot
2019. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szeretném tudni, ha visszaélnek a bizalmammal. Szeretek tisztán látni azzal kapcsolatban, hogy milyen emberrel vagyok együtt, hogy utána dönthessek, akármennyire is fáj a tudat. Volt már olyan, hogy kiderült megcsalás, igaz nem az elejétől csalt, de huzamosabb ideig, én hálás voltam annak, aki felnyitotta a szemem. Természetesen szakítottam, soe maradnék valakivel bizalomvesztés után, nincs az a szerelem, amiért megéri.
2019. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Szeretném tudni. Miért? Hogy befejezzem vele a kapcsolatot.
2019. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Persze, hogy akarnàm tudni, mert nem akarnàk olyan emberrel egyûtt élni, aki csal a hàtam mögött!
2021. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számomra a megcsalás kevésbe nagy baj mint a hazúgság. Szeretném tudni, azzal nem aláz meg, hanem eldönthetem hogy akarom e úgy folytatni. Mint embert és társat tiszteljen annyira hogy legyen őszinte.
2021. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!