Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azért vagyok hűtlen mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vagyok hűtlen mert nagyon ritkán találkozunk és hiányzik. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
A munkája miatt heti 1-2 alkalmat tudunk találkozni jobb esetben és van, hogy havonta 1-2 szex van köztünk. Szeretem őt de nekem ez kevés, így van egy pasi akivel csak a szex miatt találkozom heti 1 vagy 2 alkalmat esténként. Hogy oldjam meg ezt a helyzetet?

2019. okt. 19. 18:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Keress más pasit!
2019. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked így jó, csináld.


Felnőtt emberek ilyenkor szakítanak, nem félrekefélnek.

2019. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem részéről ez nem párkapcsolat, te meg nem szereted. Akassz le mást.
2019. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

A monogámia nem így működik. Ha rossz, akkor rossz, de nem tudod megtenni mással, mert szereted, kötődsz hozzá, és undorodsz a gondolattól os, hogy mással megten.éd, miközben van valakid.


Ne ijedj meg! Nincs veled baj. Nem baj, ha nem vagy monogám. Csak olyan párt kell találnod, aki szintén nem monogám, tehát akivel összeillesz. Ha a mostani pároddal ez az összeillőség nincs meg, akkor viszont csak pazaroljátok az időtöket egymással...


Ideje lenne nyíltan beszélni a témárol, hogy mire van szükséged, hogy milyen neked, hogyan éled meg. Ha végének kell lenni, akkor hát vége. Fogd fel lehetőségjént, hiszen már ismered magad, tudod milyen ember való neked társként.

2019. okt. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szereted....
2019. okt. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!