Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy ilyen ritkán találkozunk?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk (200km), és két-három hetente találkozunk. A probléma ott kezdődik, hogy edző, és a tavaszi szezonban (3 hónap kb) végig csak akkor és ott találkoztunk, ahol versenye volt, ergo én utaztam (hogy támogassam). Nem vagyok egy hisztérika, a szülinapom ünneplését is lemondta egy verseny miatt, nem haragudtam meg rá. De kezdem azt érezni, hogy sok, hiányoznak a programok, a jelenléte. Úgy érzem, hogy sanyargatom magam, hiába mondja hogy hiányzok neki, felnőtt révén (26) meg tudná tenni, hogy egyszer lejön és meglep..Mit gondoltok? ( 22/l)
2018. júl. 1. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Te kezdtél ilyen pasival, viseld is érte a következményeket.

Ha fontos lennél neki, akkor ő is megerőltetné magát, hogy utazzon versenyen kívül is.


De hát tudom, a rózsaszín köd, úgysem fogod elhagyni.

2018. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed. Sajnos első szerelem, és kapcsolat, nem volt viszonyítási alapom. A rózsaszín ködről meg annyit, hogy nem tartom magam egy ostoba nőnek, a kapcsolat elején nem volt ilyen, nyilván akkor hamarabb ábrándultam volna ki. Ezt nem említettem. Viszont én mindig azon az elven voltam, hogy támogassam a párom. Lehet ez a női ,,tartásom" rovására ment, tanultam belőle. Köszi mégegyszer, szép napot!
2018. júl. 1. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek mert én is a "leszartak" táborát erősítem, csak én gyenge vagyok kilépni, lelkileg nulla vagyok. Jelenleg 3 napja nem beszélek vele hátha észhez tér vagy valami, bár nem hiszem. Mondjuk hívogat, de nagyon nem erőlteti meg magát. Lesz ami lesz alapon jelenleg itt tartok, hogy ebből mi lesz nem tudom. Vagyis tudom... Két napra minden szép lesz, szóban lehozza a csillagokat, aztán pedig minden a régi én pedig örlöm magam, hogy miért érdemlem ezt. Honnan tudom? Onnan hogy ezt már eljátszottuk.


Azért írtam le, hogy lásd ez egy ördögi kör és tanulj az én hibámból hagyd a fenébe az egészet te legyel erős.


Ja nálunk semmi féle távkapcsolatról nincs szó.


23l

2018. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen.. Sajnos megvisel lelkileg, hogy nem értékelik az odaadásod, és a támogatásod. A nulláról állok fel én is most, annyi különbséggel, hogy a kérdés megírása előtt (közvetlenül) szakítottam. Kíváncsi voltam, hogy én reagáltam-e túl, ezek szerint nem tévedtem. Erősnek kell lenned neked is, nem szabad, hogy egy olyan emberre pazarold a szerelmed, aki nem érdemel meg! Kitartást, és ha támaszra vagy társaságra van szükséged, nyugodtan írj. :)
2018. júl. 1. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!