Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálatok is elofordul hogy mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is elofordul hogy mar nincs mirol irni a parotokkal (ritkan talalkozunk), de az irkalas mar kezd laposodni - nalatok is elofordul?

Figyelt kérdés
Szoktunk neha pajkoskodni hogy leirjuk,hogy mennyire kivanjuk a masikat. Vagy mas modon hulyulni, de mar nem annyira sokat nevettunk mint az elejen.

2019. ápr. 30. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell állandóan írogatni, és akkor nem lesz unalmas sem.
2019. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem vagyok cirkusz és ő sem, hogy szórakoztassuk egymást. Meg ez a dolog a való életben is sokszor előfordul, hogy egyszerűen nincs semmi mondanivalónk. És akkor mi van? Majd ha lesz valami érdekes akkor beszélgetünk.
2019. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont ez a baj csak erről irkalgatattok... persze a napi 2-3 ora beszélgetést is meg lehet unni! De ha pl van jo témátók hamar elmegy az idő, akar a napi események, filmek-sorozatok, kajak, vicces videok, esetleg valami komolyabb téma, de még akar tudományos tema is ha tudtok róla beszélni, zene, művészet, de még a házifeladatban is segithettek egymásnak, vagy egyébb tanulásban! Munka ha már dolgoztok


Szerintem ez elég sok téma! De persze ha már unja tok akkor ne egyszerre 2-3 órát beszéljetek hanem ilyen 10-20 perceket egésznapra elosztva ez főleg akkor jó ha suliban vagy épp munkában vagytok vagy más dolgotok van be csapod az agyad ezzel mert olyan mint ha a nap 12-15 órájában dumaltatok volna de max összesen talán pár órát

2019. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi mindketten kifejezetten utálunk chatelni, úgyhogy sose tettük, maximum pár sort írunk egymásnak egy-egy alkalommal. Emelem a kalapom az előtt, akinek van türelme, ideje és energiája tartalmas beszélgetéseket folytatni egy ilyen személytelen, semmit se érő csatornákon, nekem nincs. Különben sem tartom egészséges dolognak állandóan kommunikálni, főleg ilyen formában. Tök feleslegesen erőltetitek, akkor már inkább ne chatelgessetek nap közben, hanem este menjetek fel videochatre vagy telefonáljatok, ennél még az is jobb.
2019. ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

Egyaltalan nem. (4.5eve kapcsban.)

Nem csak kettonkrol sztorizunk hanem pletyozunk is, cikkeket, vicceket osztunk meg, mindig van valami, ugyanugy elvezem a tarsasagat mint amikor megismertem.

2019. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én majdnem minden nap találkozok a párommal, mégis elég gyakran van témánk, még 4 év után is
2019. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Irogatok másról is,személy és történet szinten is.

Ha folyton arrol írnék neki,hogy épp melyik lyukába dugnàm...hàt a végén még màséba dugnám.

De igazából nem is irogatunk egymásnak mindennap.

Sőt amikor összejöttem töröltem az ismerőseim közül.

Maradt az e-mail.

2019. jún. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!