Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalja meg a terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja meg a terhes barátnőjét?

Figyelt kérdés

Adott egy sportolo, akinek van egy baratnoje aki terhes is tole. A sportoloval en ismertem egast de csak haveri alapon, nem is tudtunk egymasrol kb semmit. A sportolo azt mondta talalkozni akar velem csak beszelgetni. En belementem, mert tudtam van baratnoje-akit szinten ismerek es beszeltem is mar vele- es tudt hogy terhes, igy gondoltam ez tenyleg csak es barati talalkozas!

Amikor talalkoztunk alapbol ugy koszont h a derekamra tette a kezet majd adott ket puszit ovatosan az arcomrw. Majd amikor beultunk a kocsiba elkezdtunk beszelgetni, majd folyamatosan bamult es lekapott. Kerdeztem tole h ez most mi??? Otthon van a terhes baratnod!!!!!! Erre a valasz annyi

Volt, hogy ez az o baja es nem az enyem es a kozos baratunk allandoan beszel rolam neki csak jokat ezert kivancsi volt milyen vagyok, majd ahogy talalkoztunk egybol olyan volt mintha 1000eve ismernenk egmast es o engem akar.. es minden nap latni akar, oldjuk meg, es hiaba mondtam neki h ez nem jo stbstb es nekem aem jo erzes igy, azt mondta engem akar, es arra ker h amikor egyutt vagyunk ne gondoljak arra h neki van vkije. Mondom h a pba ne?!?!

Ez most akkor mi lehet? Miert csalja meg valaki a terhes baratnojet akinek az ujjara gyurut is huzott?

Amikor kerdeztem h osszevesztek e(mert csak ugy nem csalod meg a terhes bnodet) akkor mondta h nem akar rola beszelni, talan kesobb es ki tudja mit hoz a jovo.

/hozzateszem azt mondta h nem fogja most miattam elhagyni a terhes baratnojet (amit en meg is ertek de azt nem h miert csinalja ezt vele


2019. okt. 20. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
azert mert egy gerinctelen fereg aki a farka utan megy. egy szavat se hidd el.
2019. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
ja a helyedben talalkoznek vele meg egyszer, felvennem amiket mond, (kis tipitapi oke de tobb ne), aztan elkuldenem a barátnőjének. egye amit fozott az ilyen.
2019. okt. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Ilyen fajta, örök keresésben van , igy fog megöregedni , csak majd ötvenesként húszas korosztályt fog döngetni

Ne mondd , hogy nem tudtál a baratnöröl , valld be , hogy igyis belementél , legalabb anonim vállald be magad

2019. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolso: olvasd el a leirast ;)🤦🏽‍♀️
2019. okt. 20. 18:36
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Mert egy undorító, gusztustalan, gerinctelen féreg. És nyugi, ha belemész, veled is pontosan ugyanezt fogja csinálni.
2019. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Mert gondolom most nem kap annyi szexet a terhesség miatt meg nem is szereti a barátnőjét így úgy gondolta meghúz téged hogy legalább a szex meglegyen. Az hogy veled akar lenni minden nap stb stb az süket duma. Aki tényleg akar valami komolyabbat a másiktól az nem fog olyat mondani hogy nem hagyja el a párját miattad. Látszik hogy csak ki akar használni. A helyedben én is felvenném miket mond és elküldeném a párjának.
2019. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom valami pszichopata lehet a srác, az ilyen típusnak jellemzően teljesen mindegy, hogy mit érez a másik (mivel képtelen az együttérzésre), és ez most rád és a barátnőjére is igaz. Persze emellett egy megnyerő személyiség, és sokan bedőlnek neki :)
2019. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

A valaszoló azt akarja hallani , hogy azert lepett felre , mert szerelmes bele es miatta elhagyja a nöt es a gyereket .

Valóban ha azt mondta hogy nem hagyja el miattad , akkor az úgy van .

Láttam ötvenes foglalt pasit , aki tanarkent belehabarodott egy tanitvanyaba , es habar volt elettarsa , aki az ö beteg fiat nevelte , megis a nöt letagadta es azt mondta hogy szingli vagyok ! Ok van valakim de nem komoly .

Ilyen amikor esz megall es mas testresz felall

2019. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem nem szerelmes beléd .
2019. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!