Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek is direkt csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is direkt csinálja ezt egy nő és nem véletlenül?

Figyelt kérdés

Szal arra gondolok, hogy ha egy nő lebukik a férje előtt a saját hálószobájukban, ahogy egy másik pasival kefél, akkor az csak direkt lehet.

Millió kapcsolatban élő nővel voltam már, hihetetlen hogy milyen precízek és odafigyelőek.

Már ha egyébként érdekli őket a kapcsolat(egyszer volt szerencsém egy programozó feleségéhez(kb havi 1 milla nettót lapátolt haza a csávó), hát az figyelt arra, hogy még véletlenül se derüljön ki, mert még egy ilyen férfi nem lesz).

A lezserség észrevételem szerint akkor kezdődik, amikor nem érdekelte már őket a kapcsolat és nem tartottak attól, hogy kiderül a viszony.

Ebből kifolyólag pedig szinte biztosra veszem, hogy ha egy nő az ágyban bukik meg, az már egy látszólagos kapcsolat csak.


2019. okt. 24. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem minden nő egyforma.
2019. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó, de morálisan vállalhatatlanabb az, ha csinálja így és csak a pénzért nem "derül ki".
2019. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és? direkt,legyen,jobban alszol? min változtat?
2019. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat szerintem nok is hibaznak felredugaskor, es amugy havi netto 1 milla nem garancia arra h ne hagyjanak el, tapasztalatbol tudom:(
2019. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább az időn múlik. Mindig kicsit rizikósabb dolgokat csinálnak, feszegetik a határokat, nem figyelnek már annyira.
2019. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hmm ez is igaz, hogy vonzza őket a pofátlanság is :D
2019. okt. 24. 22:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik kapcsolatomnak az elején (egy férjezett nővel) néhány együttlét után már annyira akarta a nő, hogy amikor épp úgy adódott, hogy nem tudtunk hová menni a férje kötetlen munkaidőben dolgozott és szó szerint bármikor otthon termett. De akkor pont tényleg nem volt semmi más lehetőség és felhivott magához. Feszengtem de mentem. Mit mondjak? Alig tudtam megdugatom, én el sem mentem mert ideges voltam, bármikor ránk nyitható volna, de a nő mégis megtétele. Nekünk akkor a szerencsén múlott. Viszont járhattunk volna úgy is, hogy hazajön a férj. És tuti nem direkt arra ment ki a nőnek, hogy lebukjon. Csak annyira akarta, hogy vállalta a kockázatot. Tovább meg szerencsén múlik. Vagy bejön vagy bukik..
2019. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs az elirasokert a telefon javított 😀
2019. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Szal arra gondolok, hogy ha egy nő lebukik a férje előtt a saját hálószobájukban, ahogy egy másik pasival kefél, akkor az csak direkt lehet." Jogos. Ha nem akarna lebukni, nem vinné haza a pasast, hanem máshol tennék a dolgukat. Felnőtt ember esetében nem nagyon tudom elképzelni, hogy máshol nem volt rá lehetőség.
2019. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!