Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik a nők, hogy joggal utáljuk ha az exével direkt találkozik, és azt ha véletlenül találkozik, azt meg miért nem értik hogy ne titkolja el?

Figyelt kérdés
Amúgy a nők 70+% szexel az exével a pasik kevesebb mint 20%. (Hogy ez hogy lehet hogy az a 20% szexel a 70+%-al.)
2011. aug. 20. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

No, látod, ez engem is baszottul irritál!

17/F

2011. aug. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mocskos egy világ. ;)
2011. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Nőként mondom, mind romlottak vagyunk. hehehe
2011. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 BlackSword ***** válasza:
56%
Ja... Az ex a múlt... Meg ugyanolyan undorító, mint a "maradjunk azért barátok" megnyilvánulás egy nőtől...
2011. aug. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Honnan van ez a 70% és 20%? Hasadra ütöttél?

Én együtt laktam albiban az exxel, nagyon jó barátok voltunk, az újat nem zavarta, mert megbízható vagyok, és lám, NEM IS VOLT SZEX! :)

2011. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez butaság.Mindkét nemben vannak jók és rosszak.Én nő vagyok,és nem beszélek 1 exemmel sem,mert van most párom,meg nem is lett túl jó vége a dolgoknak.Az egyikkel azért szakítottam,mert mialatt velem járt,volt még egy barátnője,meg még kavart vagy x lánnyal,szóval ennyiből a fiúk a rosszak,meg a szemetek.De lám,lett egy másik barátom,aki boldoggá tesz,úgyhogy ennyi.Ki kell szűrni meg tapasztalni,hogy ki az aki normális.Az én barátom és jóban van az exeivel,belül féltékeny vagyok,de nem teszem szóvá,mert tudom,hogy engem szeret : ) Mindenkit a múltjával együtt kell elfogadni!
2011. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én hazudni sose hazudnék a páromnak, találkozom az egyik exemmel időnként, mint baráttal, és akkor mi van? Nem titkolózom, elfogadta. Bízik bennem, ez a kulcsszó.
2011. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

fúúú de okos itt valaki.A kisujjadból szoptad ezt a 20%-ot??? mert én pont az ellenkezőjét tapasztaltam.A pasik még úgyis szexelnek az exükkel hogyha van barátnőjük.A nők meg akkor ha nincs senkijük. Meg amúgyis ezt emberre válogatja nem lehet abból megállapítani hogy ha nő akkor ennyivel ha meg férfi akkor annyival.Ez nagyon gyerekes dolog.Fel kellene nőni.

L19

2011. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most mit vártál, hogy majd meg fogod érteni a nőket? A nők és a logika két külön fogalom.

A 70% pedig reális. Hány olyan ostoba ribanc van, aki egyből felrúg egy kapcsolatot, mert a másik jelölt jobban néz ki és tehetősebb. Aztán amikor kiderül jó az ex, akivel félre lehet k.rni. Ha pedig már az evolúcióra hivatkozik mindenki, akkor azért se találkozgasson az exével, mert ha dugnak, akkor nem lehetsz biztos benne, hogy tiéd a kölyök.

2011. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam hogy a fiúk nem csalhatják meg a párjuk.

Csak a nők 70+% szexel az exével, nem minddel csak van olyan akivel szexel. A pasik meg kevesebb mint 20%-nak van/volt ilyen viszonya.

Ezek amúgy ismert szociológiai és pszichológia tények, abból is adódik hogy a nőknek sokszor fontos a bizalom - de furcsa ezt ide írni egy ilyen vonatkozásban.

2011. aug. 20. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!