Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha már totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már totál belefáradtam 27 évesen a csajozásba, hogy ha véletlenül találok egy rendes és kedves lányt, akkor rögtön felbukkan (direkt? egy ilyesmi fiú és mivel a nő nőből van, el is megy vele helyettem? Pedig én beszélgettem vele sokat.

Figyelt kérdés
Nem volt még soha párom, nem tudom milyen lehet kapcsolatban élni. Kétségbe vagyok esve.
2014. máj. 30. 21:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmi srácok bukkannak föl olyankor a semmiből, de szinte mindig. Belefáradtam a szélmalomharcba.

2014. máj. 30. 21:41
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez igen... írd le milyen vagy külső belső.. csak nagy vonalakban.
2014. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem nagy cucc az a csávó.
2014. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem van egy adag jo pasi, aki teged figyel es ha azt latjak lenne lehetoseged egy jo csajra, akkor gyorsan kozbelepnek es elhoppoljak... eleg realisnak tunik, lehet valami regi ellensegeskedes... nem szereztel haragosokat meg regrol? Mondjuk meg ovodabol..


komolyra forditva: nem a beszelgetes mennyisege szamjt, hanem a minosege

2014. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
177, szőkés barna haj, kék szem, 76 kg, átlagos arc.. Diplomás ápoló. Dolgozok.
2014. máj. 30. 21:46
 6/17 anonim ***** válasza:
Végre egy értelmes ember... veled akkor lehet beszélni. Szóval, járj edzeni az mindig szimpatikus a nőknek, meg mindenkinek válasz valami sportot amit munka mellett tudsz csinálni és rendszeresen csináld. Mondok egy durvát, válassz küzdősportot, az kellő önbizalmat ad majd! Diplomás intelligens ember vagy, nem kéne neked kérdezőnek lenni... Elhappolták a csajt, nem lehet h túl sokáig nem léptél egyről a kettőre? Legyél kicsit határozottabb, bár lehet az vagy. Fú a testalkatod is rendben van, mindenképp kezdj el valamit edzeni. 27 vagy nem 47, nem áll meg a világ.
2014. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem megfelelő lányoknál próbálkozol valószínűleg
2014. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedvesnek tűnő, visszahúzódó lányoknál.
2014. máj. 30. 21:52
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi
2014. máj. 30. 21:59
 10/17 anonim ***** válasza:
De most akkor írd le miben fogsz változtatni és akkor elhiszem neked, h valóban úgy lesz. Addig innen el nem mész barátom amíg nem küldesz egy képet a listáról amin feltünteted, h miket fogsz ezentúl másképp csinálni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Várjuk a képet a listáról!
2014. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!