Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki elnézte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki elnézte, hogy rendszeresen csalják, és minden jóra fordult?

Figyelt kérdés
2019. okt. 29. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Elnéztem és nem fordult jóra. Előttem is csalta minden nőjét, engem is folyamatosan csalt (tudtam róla de nem volt kézzelfogható bizonyíték mert mindig kihazudozta magát, utólag hallottam vissza mindent mert dicsekedett a “hőstetteivel”), utánam is csalta az összeset akikről tudok. Mániákus, szociopata alkat aki sosem fog megváltozni.
2019. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
1. viszont jóképű volt
2019. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Utólag visszagondolva nem volt az de jó dumája volt és kompenzálta a külsejét méghozzá elég jól mert kb bárkit meghódított.
2019. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te vagy az, aki minden szalmaszálba kapaszkodik, hátha valaki azt mondja, hogy "igen, megbocsátottam, hozzá mentem feleségül/elvettem, lett 4 gyerekünk és közösen lovagoltunk a cukormázas naplementébe"?

Kelj már fel. Ha vele akarsz maradni, maradj vele, de ne írd ki a tizedik kérdést erről.

2019. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ha levágják a férj tökeit egy balesetben vagy halálos beteg és az asszonyra szorul...
2019. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem fordult elő ilyen és nem is fog. Nem aláztatnám meg magam ennyire.
2019. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!