Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti feladnátok egy lehetőséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feladnátok egy lehetőséget egy még bizonytalan kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék konkrét lenni, nehogy véletlenül ő is olvassa ezt... A lényeg az, hogy kapnék egy relatív jól fizető munkát külföldön. Ez vonzó, de megriaszt a sok lemondás, amivel járna. A legfőbb, hogy van egy néhány hónapos kapcsolatom itthon. A párom nem szeretne költözni, én meg nem tudok dönteni. Ha biztosan érezném, hogy szeret, és velem akar maradni, akkor nem lenne kérdés. De őt bizonytalannak érzem, és félek, hogy eldobom a lehetőségem, aztán hoppon maradok. Se nagy ő, se pénz.

Az idő egyre sürget, nekem meg dönteni kellene.



2018. jún. 10. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed biztosnak az ő érzéseit, akkor sincs mit gondolkodnod. Ő bizonytalan. A munka biztos.

Ha erős a kapcsolatotok, akkor kitartotok egymás mellett.

De ha eddig is sz..r gyenge volt, akkor ezen a munkalehetőség már úgysem fog rontani.

2018. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár hónapos kapcsolat miatt én sem mennék külföldre. Neked ez egy nagy lehetőség, neki meg csak lemondások. Amúgy meg vele kéne megbeszélned, meg aztán eldönteni, hogy mit bánnál jobban, egy friss kapcsolat miatt eldobni egy jó munkalehetőség, mert ki tudja, hogy meddig lesztek együtt, láthatóan nem annyian vele tervezel. avagy fordítva.
2018. jún. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lépni kell,egyértelműen szerintem.Ha komolyan érdeklitek egymást úgyis megoldjátok.

De nem úgy tűnik,hogy ebből kinézne valami jó.Indulás!

2018. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen helyzetben voltam 2 éve, most is külföldrôl pötyögök. Nem bàntam meg.
2018. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kerdes h kulfold, ha kibirja a kapcsolat oke ha nem akkor talalsz masikat:-)
2018. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy kulfoldi munka egesz eletedre kihat. Tapasztalatszerzes, nyelvtudas, kapcsolatrendszer..benne lesz a CVd-ben.. meg 10-20 ev mulva is hatasa van, ha el akarsz helyezkedni.( es most ne a penzt , a kinti keresetet nezd)

Ez a hatas nem szembeallithato egy par honapos kapcsolattal.

Ha o az igazi,kibirja a kapcsolat.

Ha nem o, akkor miert dobnal el egy ilyen lehetoseget?

2018. jún. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
A büdös életben nem csinálnék ilyet mégegyszer.
2018. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam mar ilyet, nekem 2 eves volt a kapcsolatom, mikor jott a lehetoseg, hogy megvaltozzon az eletem, de nem leptem maradtatm a kapcsolatomban. BODULETESEN MEGBANTAM, mert a kapcsolat mar nincs, de a lehetoseg ujra adatott ebben az evben. Barmilyen kapcsolatban vagy, nem annyira biztos, mint egy jo lehetoseg. Ha szereted csinalni valositsd meg az "almaid", es ha egymasnak teremtettek titeket, egyutt maradtok.
2018. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!