Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párkapcsolatok 90%-ában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatok 90%-ában biztos van rendszeres megcsalás (nem nyitott kapcsolatokra gondolok), attól még miért kéne kilépni belőle?

Figyelt kérdés
2019. nov. 4. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha valaki beéri egy ilyen kapcsolattal, annak egészségére, én inkább azt a 10%-ot fogom keresni. Nekem nem fér bele az emberi kapcoslataimba az átverás, a hazudozás és a bizalmatlanság, ennél többre tartom magam.
2019. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem értem én sem. Pedig félreb_szni valakivel (akár tartósan) tökre jó meg izgalmas. :)
2019. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Honnan ez a szám? Talán a világ összes emberét megkérdezted?

Érdekes, a környezetemben egy párkapcsolatról se tudok, ahol csalnák egymást a felek.

2019. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Ez most komoly? Attya világ :)


Akinek jó egy ilyen kapcsolatban az maradjon benne. Azt nem tudom sajnálni, de ne is csodálkozzon azon ha lenézik.


90% ja persze, mindenkit megkérdeztél?

2019. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Akkor szerinted mi értelme egy párkapcsolatnak, mi teszi párkapcsolattá? Hiszed vagy sem de egy normális párkapcsolat arról szól, hogy a felek szeretik és tisztelik egymást, ezzel pedig nem összeegyeztethető a megcsalás. Aki annyira gyenge, kapcsolatfüggő szerencsétlen, hogy tök mindegy neki ha a párja semmibeveszi és rommá csalja oké, maradjon egy ennyire értelmetlen kapcsolatban. Nem is kapcsolat az ilyen csak összejárnak fixen dugni. De a párkapcsolatok nagy többsége közel sem ilyen, van bennük szeretet és tisztelet a másik iránt.
2019. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy férfi elég lenne ha vele meglenne minden ami nekem kell és persze fordítva is minden stimmelne eszembe se jutna megcsalni

Minek akarnám megcsalni? Minek kéne még egy valaki? Neked miért nem elég egy?

2019. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Pszichológusok szerint az emberek kb. fele-háromnegyede lesz élete során egyszer hűtlen. Az pedig azt jelenti, hogy az 5-10 kapcsolata során, negyven-ötven év alatt egyszer hűtlenkedik. Ez messze nem azt jelenti, hogy a kapcsolatok kilencven százalékában rendszeresen megy a megcsalás... Előfordul, hogy valaki tizennyolc évesen lép félre, aztán negyven évet leél hűségben. Vagy épp fordítva, túl van öt-hat kapcsolaton, és ötven körül szédül meg egyszer.
2019. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

De akkor ezek szerint mégsem igaz, hogy aki megtette egyszer,megteszi többször is...

Utolsó ,most írtad az ellentétét annak, amit itt a Gy.K.n sugallnak.Van aki nem csalja meg a párját, mert vagy nincs rá alkalom, és akivel megtenné, vagy pedig ellnt tud állni.Van aki egy rossz periodusban megszédül, és belemegy, megbánja...


Szerintem is van olyan, hogy megbánja, nem teszi meg többet...

2019. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Én igyekeznék azért a 10%-ba tartozó kapcsolatot keresni. Attól nekem még hűséges férfi kell, hogy sok férfi nem hűséges, mert a megcsalás gondolatától is hányingerem van. Inkább maradok egyedül, mint egy olyan paraszttal, akinek a pillanatnyilag viszkető farka többet jelent neki, mint az, hogy engem ne bántson meg. Egy kapcsolat nekem erről szól, a szeretetről, és arról, hogy számít nekem a másik, hogy ne bántsam meg az érzéseit.
2019. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben ez max. 5-10%,elég baj az neked,hogy olyan emberekkel vagy körbevéve,ahol 90% féreg.
2019. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!