Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki hogy élte túl mikor kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy élte túl mikor kiderült, hogy a párja megcsalta? Ki élt vagy ki él nyitott kapcsolatban? Hogy lehet a nyitott kapcsolatot kezelni?

Figyelt kérdés

#megcsalás #nyitot kapcsolat
2019. máj. 12. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Nyitott kapcsolat=már unják egymást, de a lakás vagy a gyerek miatt gyávák válni. Ez se új találmány, régen a férj a bordélyba járt, a feleséget a helyi honvédezred tisztje qrogatta. Közben éltek egymás mellett.
2019. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Egy nyitott kapcsolat sok mindentől megvéd - és igenis: élhető!

Nyitott kapcsolatot csak úgy és akkor lehet jól kezelni, ha minden apró lépés előre részletesen és pontosan meg lett beszélve, és azt mindenki maradéktalanul betartja. Ez a bizalom(!) alapja.

Nem mindenkinek ajánlott; aki még nem próbálta, az soha nem fog tudni hitelesen nyilatkozni!

2019. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Nehezen. A válás után évekig rá se tudtam nézni senkire. Ma már helyrejöttem, megtanultam egyedül is jól érezni magam, de a bízási képességem nem jött helyre.És igazság szerint nem is akarom, hogy ez változzon. Sok sza.rságot elkerültem így az azóta eltelt 12 évben.
2019. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1,

Nincs közös házunk se gyerekünk,

5 éve élünk együtt, pár hete hozta fel a párom ezt s nyitott kapcsolatot vagyis helyedebben félig nyitottst szeretne hogy csak ő

Én ezzel szemben nem ismerkedhetek

2019. máj. 12. 18:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg az anyja p.csáját!

Nem elég neki amit adsz? Vagy én is csinálhatom mással vagy ő se senkivel. Ennyire hülye ne legyél bakker!

2019. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5,

Nem hiszem hogy én lennék a hibás a sok frontin csnax es most rivotrilt szed tönkretette.

Mikor együtt vagyink nehezen megy el

Sőt volt egy hármas -2 lány és a párom -( ez volt a vágya álma) de alig állt fel neki el se tudott menni

Nem tudom mit hisz mit gondol!

2019. máj. 12. 19:13
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Ez a félig nyitott kapcsolat egy vicc. Vagy mindenkinek lehessen mással lenni (persze csak, ha részedről rendben lenne), vagy senkinek. Szerintem minél hamarabb hagyd el.


Mikor a párom lebukott, hogy nőknek írogat én magam ajánlottam a nyitott kapcsolatot, persze abba már nem akart belemenni, inkább tagadni próbált mindet és bizonygatta, hogy csak velem akar lenni. Még mindig nem tudtam ezt igazán feldolgozni. Szánalmasak az ilyen emberek.

2019. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ez felmerül a nyitott kapcsolat akkor 90% ban nem szeret csak így kényelmes neki és amint írtad azért nem áll fel neki mert nem jelentesz neki vonzó kielégülést adó nőt frusztrált lesz a sex előtt és nem megy neki

Férfi vagyok át éltem ugyan ezt de én elváltam bár mi is próbálkoztunk nyitott házasság 3 as sex stb stb de csak rosszabb lett

Nálunk egyidő után nagyon meg változott a feleségem heti 4-5 sex ből havi1-2 lett nem is igényelte az aktív sex átváltozott passzív hozzá álláshoz hátradőlők és szólj ha vége stb stb

Nem azt mondom hogy te vagy a hibás de azt is vizsgáld meg hogy te nem e változtál meg szex és vagy valamely téren amit ő nem tud tolerálni mert nálunk ez volt

És ami nem megy azt nem szabad erőltetni mert inkább keresni kell olyan párt aki csak téged akar hidd el mindég van olyan aki megveszik érted

44 F

2019. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Igazából ez a nyitott kapcsolat annyira új dolog még, hogy annak se hiszem el, hogy működik aki benne él. Mennyi ideje él benne, 5-10 év? Majd ha 50 év után úgy temeti el a párját, hogy nyitott kapcsolatban éltek, akkor azt mondom lehet benne valami. De az tuti, hogy nem való mindenkinek.
2019. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Tapasztalatból tudom, mert 7 éve benne élek boldogan, másokat pedig láttam belebukni, hogy a nyitott kapcsolat csak úgy működik, ha már nyitottan kezdődik. Illetve mindkét félnek meg kell hogy legyen a nyomós oka, hogy így akarjon élni.
2019. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!