Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kedves hölgyek! Van itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Van itt köztetek olyan, aki a párját a péniszmérete miatt csalta meg? Őszintén kérlek!

Figyelt kérdés
Tényleg díjazni fogom az őszinteséget és nem elítélendő ez esetben a megcsalás, mert mindenkinek eltérő a szexuális éhsége/preferenciája. Olyan nők válaszára lennék kíváncsi, akik titokban vagy nyíltan félreléptek egy szexuális paraméterekben férfiasabb szexkandúr pasival, mert egyszerűen a párjuk mérete nem volt számukra elég és ki voltak éhezve esetleg nem működött ebben a formában a szex és nem bírták tovább a kompromisszumot. Írjatok le minden részletet, mert tényleg kíváncsi vagyok a történeteitekre.

2019. aug. 5. 23:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Szeeeeegény kérdező :( Csak nem kicsi a broki?
2019. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

Munkatársamnak ezért lépett félre a felesége.

Az okot meg kb onnan tudja, hogy elolvasott egy Facebook beszélgetést és ott benne volt minden.

2019. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#1: Mi ez a cinikus megnyilvánulás? Igen, nem vagyok eleresztve méret tekintetében. Ezért is vagyok rá kíváncsi a témát illetően, mert nekem is voltak már kellemetlen élményeim.
2019. aug. 5. 23:29
 4/22 anonim ***** válasza:
14%

#3


Oh, ráhibáztam. Szegénykém! :(


Persze ha szerencséd van találsz magadnak valakit, de azért páran el fognak hajtani, ha annyira kevés vagy.


És ezt a méretet nem is lehet változtatni élsz azzal amit kaptál. Ha kicsi, akkor... így jártál.


https://www.youtube.com/watch?v=r2TWz-dfB18

2019. aug. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
szegény vékonypéniszű rém megint kezdi
2019. aug. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem csaltam meg, de elhagytam. Adtam egy eselyt az egesznek, nem nevettem vagy csinaltam viccet belole soha, de a max. 8 cm-es micsodajaval nem tudtam mit kezdeni. Lehet, hogy meg 8cm sem volt. Viszont annyiban nem voltam oszinte, hogy nem mondtam el, hogy mi a szakitas valodi oka. Egyszeruen nem akartam meg melyebben a lelkebe taposni.

Szamomra az olyan 14-max 17cm az idealis!

2019. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Olyan nem volt, hogy megcsaltam volna, mert olyan sokaig nem voltunk egyutt.

2 pasit hagytam ott 2-3 honap utan, egyet meg 7 honap utan, mert kicsi volt es/vagy fel se allt.

Nekem is a 14-17cm ami idealis, annal nagyobb mar ne legyen mondjuk.

2019. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Nos, én ismerek egy csajt, aki dugás előtt kicikizett egy pasit, hogy milyen kicsi a farka, aztán a csávó ezen meg is sértődött rendesen.


Most biztos azt gondolod, hogy a nő milyen rosszindulatú, pedig nem. A csávó olyan is volt, hogy megérdemelte a szivatást. Tehát: Ha a farkad miatt dobnak ki, az csak kifogás, valójában emberileg nem stimmel valaki veled.

2019. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem baj a kis méret amíg nem 10 perc egy pózos reszelésből áll neki a szex. Nem csak döfködéssel lehet egy nőt kielégíteni. Soha nem a mérettel van a baj hanem azzal, ha nem figyel a nő igényeire és semmit nem tesz azért, hogy a nőnek is jó legyen.
2019. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
Nekem 15/4.5, de mindig figyelek, hogy a maximális élvezetet nyújtsam a nőknek. Sosem volt panasz rám.
2019. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!