Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi történik, ha a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha a szerető kitálal?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyen történeteket ? Elmesélnétek? Ja, egyébként nem vagyok szerető, csak majdnem... És nem szeretnék kitálalni a feleségnek arról, hogy majdnem megcsalta velem a férje, és csak az én lelkiismeretemen múlt a dolog. De érdekelnének a tapasztalatok ezzel kapcsolatban.
2019. nov. 5. 10:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Nincs tapasztalatom, de véleményem igen. Egy ilyen viszony totálisan bizalom kérdése, és sajnos benne van a pakliban,hogy amennyiben valamelyik fél csalódik, többet vár, esetleg időközben érzései alakulnak a másik irányába, ezt a módszert választja zsarolásként.


Nem látom értelmét a kitálalásnak.Az biztos,hogy ez nem hoz megoldást arra,hogy a szeretőt választja a feleség helyett. Az pedig,hogy esetleg egy házasságot/kapcsolatot szétrombol anélkül,hogy abból Neki a kárörömön kívül valami haszna is származna....értelmetlen.

2019. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Valóban nem származna belőle más, ezzel végleg elvágja magát a szerető. Viszont felmerül a kérdés, valóban nincs joga a feleségnek megtudni kivel él együtt ?
2019. nov. 5. 10:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
99%-ban te leszel a hazug szrkavaró, és egy szót se fog elhinni.
2019. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Hát nagyon sok mindentől függ, h mi történhet. Például, h van-e gyerek, ha igen milyen idősek. Vagy, a feleség dolgozik - e vagy htb, akkor attól is függhet, h a feleség mennyire szolgalelkű és eltűrős fajta - e.

Az is kiderulhet, h a nőci is csalja és ő is dobbantani akar a férj mellől.

Ha én hallanek ilyet a férjemről kidobnam a rogyaival együtt és mehet a drága szeretőjéhez.

2019. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem lennék én a sz.ar kavaró, mert kézzel fogható bizonyítékaim vannak mindenre. Olyan bizonyítékok, tanúkkal, amiket nem tudna kimagyarázni sehogyan. De mint mondtam nem fogok kitálalni, annyit nem ér az egész, és van annyi önbecsülésem, hogy nem mentem bele a viszonyba, tehát kitálalni sem fogok. Csak fura érzés látni a boldog feleséget -aki egyébként jó ismerősöm. De talán jobb a kegyes hazugság ebben az esetben.
2019. nov. 5. 10:42
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Én pl leütöttem a gyereket, mint a taxiórát.
2019. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

Tudjuk, a szeretői viszony titkos.És ezzel a tudattal megy bele mindkét fél.

Nem hinném,hogy ez az a helyzet amikor Neked kell eldöntened,hogy a feleségnek joga van-e ezt tudni. Még akkor se ha szemét dolog szeretőt tartani.

2019. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam feleség, "csak élettárs", azért remélem, hogy így is érdekel a sztorim.


Esetünkben az 5 évvel ezelőtti exbarátnő kerüt a képbe. Nagyon furcsa volt az élettársam pár hónapja, volt egy rossz megérzésem, így valahogy nem csodálkoztam (bevallom őszintén), amikor találtam egy levelet az exnőtől a Facebook üzeneteim közt.

Az exnőnek azt hazudta a volt élettársam, hogy nem vagyunk már együtt és viszonyuk volt. Viszont a nőnek furcsa volt, hogy csak bizonyos napokon tudnak találkozni, mindig a volt élettársam szabta meg, mikor van találkozó. Összerakta hamar a szituációt, gondolom akkor unta meg és kitálalt.


Én nem hibáztattam őt egy percig se. Át lett verve, ahogy én is és én örülök, hogy szólt, a mai napig.


Esetedben Kérdező az a baj, hogy úgy is fog a férj találni valakit, akinek kevesebb lelkiismerete van és szét fogja tenni a lábát (vagy már volt is ilyen).

Őszintén nem tudom, hogy szólj-e. Van benne ugye ráció (én örültem neki, mert őszinteséget akarok és minek legyek egy kapcsolatban, ahol csak átvernek?), hogy szóljon az ember, de abban is, hogy ne.

Ha nincs megfelelő bizonyítékod (üzenetek pl), akkor könnyen meglehet, hogy nem hisz neked a feleség.


N/32

2019. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Sok esetben semmi sem történik. Rengeteg függő feleség él ilyen léhűtő alakkal. Van amelyik még tud is róla, de nem érdekli, mert....,van amelyik meg a saját szemének sem akar hinni. Az ilyen gyenge jellemű nők megérdemlik. Lehet megsértődni annak, aki magára ismert.
2019. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, ha megcsal a barátnőm, viszont minden ember másképp gondolkodik. Ha kedves ismerősöd a felesége, elmondhatod neki, viszont ha csak látásból ismered nem jó ötlet, mert nem fogja elhinni és végén te leszel a rossz.
2019. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!