Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Mi tart egy kihűlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi tart egy kihűlt kapcsolatban titeket?

Figyelt kérdés

Adott egy 13 eves kapcsolat, 10 eves gyerek, kihűlt kapcsolat, de ugymond megszokott rend es együttélés, megszokás.

Bejött a képbe egy szerető ( en ) akivel ki volt mondva h csak szex, es bár mar nem olyan otthon de nem akar eljönni. Ez eddig tiszta. Csak a bibi az lett h belemszeretett. ( en időközben elhagytam mert nem erre vágyom mar)


Konkrétan szenved abban h engem szeretet de nincs ereje eljönni ertem. Nem varok ra es nem is bízom bármiben, csak nem hagy nyugodni a kíváncsiság h miert olyan “nehez” egy ilyen helyzetben változtatni egy férfinek? Szerintem a nők nagyobb része nem maradna...


Voltatok már ilyen helyzeben? ( es persze miert adna fel a bizonytalan ért na de az eredeti sem jo mar, akkor miert érzi kockáztatasnak?)



2019. okt. 21. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Azért nem érted, hogy miért nehéz kilépni egy olyan házasságból, ahol gyerek van és család, mert valószínűleg neked nincs se kutyád, se macskád.

Ha lenne, mindent értenél.

2019. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Onnan nézve, ahol te vagy minden könnyű. Te csak dugni akarsz és ha úgy gondolod tovább állsz.
2019. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek, házasság, hitel így ebben a sorrendben.
2019. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit fordított helyzetben a nőket.
2019. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg téged szeret semmi és senki nem fog az útjába állni!!!
2019. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pénz, kényelem.
2020. ápr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!