Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőt tartani lehet megoldá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőt tartani lehet megoldás ebben a helyzetben vagy csak tovább rontaná?

Figyelt kérdés

A kapcsolatomban lényegében nincs szex köztünk, ugyanakkor szakítani nem akarok még egyelőre, mert bízom benne, hogy még helyrejöhet a dolog köztünk egyszer. Ha esetleg valakivel elkezdenék összejárni diszkréten néha az segíthetne ezt az időszakot átvészelni? Avagy pedig végérvényesen elrontanám a kapcsolatunkat és esélyem se lenne rá, hogy jobb lesz?

26/F



2019. okt. 22. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha szerinted még helyrejöhet a kapcsolat, akkor a helyrehozásán kellene dolgozni, nem átkúrni a párodat.
2019. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, viszont nem konkrétan a kapcsolatunkkal van gond, rosszul fogalmaztam. Barátnőm eléggé lelki sérült és úgy néz ki, hogy most az utóbbi időben valamiért elég rossz lelki állapotba került, ami nyilván a szex rovására is megy. Bár ahogy tudom támogatom, egyrészt elsősorban csak ő tudna saját magán segíteni (hosszú lenne leírni) másrészt nem tolhatom magam háttérbe örökké, a saját boldogságomra és igényeimre is gondolnom kell.
2019. okt. 22. 17:38
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
26 évesen nem élnék szex nélkül. Mondjuk én 46 évesen sem.
2019. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%

Bármilyen szemétül is hangzik néha jobb megadni magunknak azt amire szükségünk van, ahelyett, hogy szenvedünk. Elsősorban a párunk van erre a célra, de egy adott helyzetben ha ő nem tudja/akarja megadni azt amire szüksége van a másik félnek akkor sztem emberi dolog, ha máshol keressük.. Az én életemben is volt ilyen időszak, nem bántam meg.

N

2019. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha 10 évvel idősebb lennél,lehetne megoldás,de te még nagyon fiatal vagy ehhez,simán találsz új párt magadnak.
2019. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Én nem maradnék egy lelkibeteg lány mellett..
2019. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem megoldás, csak rontana a helyzeten. Nem elég a párodnak a mostani lelki problémája? Csak súlyosbítani akarod azzal, hogy megalázod, megcsalod?


Ha nem tudsz neki segíteni, nem tudjátok együtt megoldani a problémákat, akkor az a legtisztességesebb, hogy elmondod neki, hogy te már nem bírod tovább, és inkább szakítasz.


Ha csak átvészelni akarnád a nehéz időszakot, akkor van két kezed, megoldanád magadnak, nem pedig önigazolást keresnél, hogy neked ez jár, és nyugodtan csald meg a párod.

2019. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
4-nek is üzenem, a ti párotok is szenved(ett), mégsem kerestek mást. Jóban, rosszban. Ti csak addig maradtok hűségesek, amíg minden rendben. Alkalmatlanok vagytok egy komolyabb párkapcsolatra.
2019. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Végérvényesen elrontanád.Akkor inkább a szakitás,és legyél boldog egy másik lánnyal, ő meg egy másik fiúval
2019. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha kiderül, hogy megcsalod, még mélyebbre taszítod ezzel. Akár tragédia is lehet a vége.

Legyen gerinced és szakíts vele, ha ennyire nem tudod kontrollálni magad.

2019. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!