Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tanácsoltok? Lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tanácsoltok? Lehet a nővérem csalja a sogorom Attól félek megint van valakie

Figyelt kérdés

Észre vettem hogy megint gyanúsan viselkedik sűrűn rám ír hogy hazudjak a sogoromnak hogy nálam volt ekkor meg akkor!

Pedig nincs velem még mindig véletlenül össze futunk mindig ül az autóba és kb fél órákat telefonál!

10 év alatt többször is meg csalta a férjét!

Pedig rendes férje van meg van mindenük autó ház stb.

Van három gyermekük a legkisebb 10h.

Férje nem iszik nem csalja nem veri.

Nem tudom el e mondjam a sogoromnak hogy hazudik rám mert nem velem van akkor



2019. nov. 13. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a nővéreddel beszélj.
2019. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

Azt tanácsolom, hogy ne foglalkozz mások életével.

Hagyd a nővéred, neked ahhoz semmi közöd.

2019. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom hogy van közöm hogy nincs?

Mikor minden nap rám hazudik hogy nálam volt!

Pedig nem is jár hozzám! De a férje megis el hiszi!

2019. nov. 13. 19:34
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Én simán falaznék a nővéremnek.

Az ő élete. Nehogy te adj már ki rajta.

2019. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
lehet hogy rendes a férje de nem dugja eleget...
2019. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Beszélj a nővéreddel. Attól hogy megvan mindenük a magánéletébe lehet hogy pont nincsenek meg az érzelmek, bármi történhetett köztük. Kérdezd meg miért van ez és mond el hogy nem szólsz bele az életébe, viszont azt nem szeretnéd hogy belerángasson és te legyél az alibi.
2019. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehet azt fogom tenni!

Csak az a baj hogy már nem ez az első eset.

És pár éve is én meg a másik nővérem estünk ki hülyének és évekig nem engedte a sogorom hogy járjunk hozzájuk!

Félek megint én lennék a hibás ha kiderül és akkor megint évekig nem láthatom a nővérem gyerekeit!

2019. nov. 13. 19:49
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meg minden ember megérdemli hogy tű az igazsagot, utána meg az ő dolga hogy mit kezd vele.
2019. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

*tudja

Ohh, hát akkor a sogorod sem valami eszes ha titeket büntet, csak mert megtiszteltétek azzal hogy elmondtátok az igazat.

2019. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek mondd meg hogy téged hagyjanak békén. Téged ne keverjenek bele ebbe a kreténségbe.
2019. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!