Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A barátnőm és én 3 éve vagyunk együtt, ebből egy évet együtt is éltünk már. Mindketten egyetemisták vagyunk, és így évközben többnyire tudtunk együtttölteni több időt, viszont nyáron dolgoztam, mert máshogy nem tudtam volna megélni, és így nem tudtam vele annyi időt lenni, törődni vele. (Cserébe ő se nagyon foglalkozott velem. ) Nyár végén pedig kiderült, hogy megcsal a legjobb barátommal, de meg "bocsátottam neki, mert voltak gondok a kapcsolatunkban, amit úgy gondoltam, ha orvosolunk, akkor nem lesz több ilyen. Én azóta se beszéltem a volt barátommal, nem is fogok. . Viszont a párom azt mondja, hogy ők olyan jó barátok lettek, hogy nem tudja megszakítani vele a kapcsolatot. Arra, hogy megcsal úgy jöttem rá, hogy megnéztem az üzeneteit, hívásait, és találtam érdekes dolgokat. Ő ezután tagadta, hogy bármi olyan történt volna, de végül bevallotta. Miután megbeszéltük a dolgokat megkért, hogy soha többé ne nézegessem a telefonját, mert az magán dolog. Viszont én megszoktam nézni, és feltűnt, hogy néhány naponta törli a híváslistát. Tudom is, hogy szokott beszélni a sráccal, bevallotta. Azt nem mondta meg mennyi időnként, de sztem a híváslista árulkodó. Kb két hete tudom, hogy ilyen sűrűn beszélnek, és ettől eléggé rosszkedvem van, főleg az ő társaságában. De nem tudom mit tehetnék? Tanácsok?

2014. okt. 9. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha újra meg újra megcsal, akkor nem szeret igazán. Gyakorlatilag (de csak ebben az esetben) nincs értelme a kapcsolatotoknak.
2014. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogy ez megcsalás-e. Hetente legalább kétszer beszélnek, de találkozni nem tudnak, mert messze lakik a csávó. De engem mégis zavar.
2014. okt. 9. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak egy őszinte beszélgetéssel lehet orvosolni. Ülj le vele és mond meg, hogy mi zavar. Hiszen ezért is vagytok egy pár, hogy megosszátok a problémáitokat egymással!
2014. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!