Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a mostmár ex-barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a mostmár ex-barátom 1 éven át, két barátnője volt egyszerre. Hogy tegyem túl magamat?

Figyelt kérdés

Majdnem 5 évig voltam együtt az exbarátommal. :)

Amikor megismertem, egy rendes, normális srác volt, már a kapcsolat eleje óta mondogatta, hogy ő mennyire elítéli a megcsalást, és inkább szakítana, mintsem megcsaljon, mert az előző barátnője őt megcsalta.

Sokszor botránkozott meg a mai kapcsolatokon, hogy minek vannak emberek együtt, mikor orrba-szájba csalják egymást. Sok közös programunk volt, sok helyre mentünk el, közös nyaralások, stb. Sok áldozatot is hoztunk egymásért.

Ő a tanulmányaiból, majd később a munkájából adódóan néha csak hétvégente tudott haza járni, de ebből nem volt rendszeresség.

Mint kiderült, egyszer a munkájából adódóan megismert egy fiatal leányzót(mi 22 évesek vagyunk a lány 17).

A lényeg, hogy a lánynak tetszett a párom, és szépen megismerkedtek. A párom nem utasította el, találkozgattak többször. Nos, én erről semmit nem tudtam 3 hónappal ezelőttig, amikoris kidobtam őt.

Olyan jelek voltak, hogy női cuccok kerültek a pasimhoz, eltűnt egy csomó időre(mindig mondta, hogy haverozik, nem lesz telóközelben, de imád és csak én vagyok neki), majd ajándék tárgyak, aztán egy közös kép került fel róla meg egy másik lányról a netre, amit gyorsan aznap még törölt a kiscsaj. :) Csak én pont láttam. :)

Titkos telefonhívások, titkos haverral való egy hetes nyaralás...aztán borult a bili. Kiderült, hogy egy éven!!! át csalt engem ezzel a lánnyal, a legjobb haverok is tudtak a lányról, sőt, egy törzshelyünkre is elvitte, meg a lakhelyemtől 5 percre levő étterembe enni, amíg én otthon a beteg rokonomat(aki sajnos időközben elhunyt) ápoltam és iskolában voltam. :)

Kidobtam a srácot. Aztán 2 hónapig könyörgött, hogy én ezt mennyire fogom bánni, és hogy nem fogok találni pasit magamnak, aki így fog szeretni, mint ő.

Tudom, hogy ez nem igaz.

Azóta sulizom, tanulok, barátnőzöm, de nem megy az ismerkedés, és sokszor csak létezem. Az önbizalmam már javult, de úgy alapból nem értem, hogy hogy tud valaki ilyet megtenni a másikkal. Nem értem.

Azóta elég távolságtartó vagyok, ismerkedni nem tudok. Mikor lesz ez jobb? Egyáltalán az ilyen emberek éreznek bűntudatot?


2019. nov. 14. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

ó ennél csak rosszabbakat tesznek az emberek.


Gondolj bele, túl vagy az első nagy átb***aszáson... :)


Figyelj, néha az emberek szakítanak, ebben nincs semmi új, félreismerik a másikat, csalódnak a másikban, aztán találnak mást.


Ha az előző annyira hozzávaló lett volna és óóó az a mesébe illő tökéletes akkor vele lenne...


Tele van kreténekkel a világ, sajnos nőkkel és férfiakkal is egyaránt. De vannak itt ott hébe hóba jó arcok is.

2019. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kiírásnak a hangulatából az derül ki, túl vagy rajta.

Egyszerűen csak légy nyitott, ha közelednek hozzád, nem mindenki olyan, mint az exed.

2019. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó úton haladsz, főleg, hogy nem hagytad magad hülyének nézetni. Még kell idő neked de nemsokára jobb lesz. A másik csaj tud rólad?
2019. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kár érte. Én egy könnycseppet nem ejtenék miatta. Fiatalok vagytok még, ritka, hogy ilyenkor már megállapodnak az emberek. 😕
2019. nov. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett?
2020. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!