Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan helyes pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan helyes pasi hogy egyszerre két barátnője is van és együtt is élnek a két nővel?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én olyat ismerek többet is, akik nem mondhatni hogy helyesek, igen csak van pocak is. Ennek ellenére van csinos feleségük és csinos barátnő. Egyik, hetente váltva a feleséggel, barátnővel él. A másik, hétfőtől csütörtökig a családdal és péntektől vasárnapig a barátnővel él.
2018. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Bármelyik alfahim ilyen. A nők meg bebeszélik maguknak hogy igaziból csak ők kellenek.
2018. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hosszas évek tapasztalata, hogy egyszerre maximum 3 barátnő tartható kényelmesen. 4 már sok. Az együttélést nem tudom hogy értelmezed, hogy megalkuszik a 2 nő és osztozkodnak ?
2018. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak nőben ismertem ilyet, hogy együtt élt a két pasijával.
2018. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vidéken a szüleimnél volt egy ilyen az utcában, együtt élt a férfi, a felesége, és a nő unokahúga. Állítólag saját bevallásuk szerint nem csak lakótársak voltak.
2018. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bennelennék!

Feltéve ha biszex a csajszi és nem egy picha, hanem helyén van a humora, és barátnők is tudunk lenni. :P

28N

2018. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több ilyet is ismerek, van egy ilyen ikerpárral együtt élő a távolabbi rokonságban is, sőt anyós is előfordul a feleség mellett. Ma már nem kirívó az ilyen.
2018. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt ne higgyük,hogy a 2 nő nem tud róla hogy van másik...
2018. nov. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!