Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátommal távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal távkapcsolatban voltunk és közben lett egy új barátnője. Szerintem a lány nem tud róla, hogy egyszerre ketten is a barátnője voltunk, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

A (most már ex) barátommal távkapcsolatban voltunk, gy sajnos csak ritkán tudtunk találkozni. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy már nem olyan lelkes, alig akart szinte beszélgetni velem, és már azt se nagyon mondta, hogy szeret. Rákérdeztem a dologra, és végül kinyögte, hogy ez már nem működik, szakítsunk.


Aztán 3 nap múlva megváltoztatta a facebook profilképét egy közös képre egy lánnyal. Utána pedig a lány is tett ki képeket, olyan kiírásokkal, hogy "szeretlek".


Gondolom már akkor is együtt voltak, amikor még én is együtt voltam vele. A lányt nem ismerem, de szerintetek facebookon megírjam ezt neki? Vagy nincs közöm hozzá és ne szóljak bele?


23/N


2016. febr. 20. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nincs. A távkapcsolat csak egy önbecsapás, a legritkább esetben működik. Ha ők fizikailag is együtt vannak, azt nem lehet egy távkapcsolattal összehasonlítani.
2016. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
85%
Szerintem ne foglalkozz vele. Csak bosszantod magad.
2016. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Én elmondanám neki. Ha már a csávó volt ilyen "gerinces", akkor megérdemlem, hogy kiadjam magamból a feszültséget. ;-) A francnak legyek rá tekintettel, mikor szemét volt.
2016. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Szinte szó szerint ugyanez történt velem :) Távkapcsolat. Én voltam messzebb, a másik lánnyal pedig egy városban lakott. Mikor kiderült, én írtam a másik lánynak, aki nem hitt nekem mert a kedves pasi kimagyarázta neki. Úgyhogy szerintem nincs értelme beleszólnod.

21L

2016. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelemes a másik lány, kicsi az esélye hogy elhiggye. Max. ráfogják, hogy bosszúból csinálod. Én nem szólnék neki.
2016. febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd meg neki szerintem! A másik lány is megérdemeli, hogy tudja, a srác egy patkány.
2016. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!