Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi ez a kihallgatás a szexpart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kihallgatás a szexpartnerem részéről?

Figyelt kérdés

Szoktam-e mással találkozni

Van-e kiszemeltem

Beszélek-e mással is


2019. nov. 15. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Vannak-e önálló gondolataid?
2019. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudja menjen e std szűrésre.
2019. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Beléd szeretett. Ezt akartad hallani?
2019. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam volt. És én meséltem álmaim hercegéről,mert kérdezte. Utána összejött egy lánnyal komolyan és kiakadt,hogy én miért meséltem el neki ezt.
2019. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Arra gondol, hogy nem lennél-e jó neki komolyabb célokra is.

F.

2019. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy arra, hogy időben kezdje-e el keresni a következő szexpartnerét, hogy ha a jelenlegi megpattan, mert kapcsolata lesz, akkor ne maradjon "ellátás nélkül".
2019. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Az is lehet, hogy beléd szeretett, de simán lehet az is, hogy ő a szexkapcsolatot kizárólag egy emberrel képzeli el. Ha nekem lenne ilyenem, én is így akarnám egyébként. Nem lenne gusztusom olyan emberhez, aki még más lányokkal is lefeszik mellettem.
2019. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tőlem is kérdezett hasonlót. Én rögtön arra gondoltam,h esetleg ha terhes leszek képben van-e még valaki. Nem hinném,hogy érzelem állhat a háttérben,a férfiak racionalisták.Ha szwxkapcsolat,akkor az nem több.
2019. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
+esetleg tart attól,hogy kibeszéled.
2019. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!