Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azert nem találkozik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azert nem találkozik már velem a szexpartnerem mert talált mást?

Figyelt kérdés
3 hete nem keresett és sokszor van az ,hogy este nincs fent facebookon, mint amikor velem is együtt volt én ebből arra gondolok, hogy van neki más.
2018. dec. 18. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Ez már csak ilyen, mikor csak használatra kell a másik.

Jön jobb, jön más, akkor ott a vége.

2018. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És van rá esély, hogy még fog keresni?
2018. dec. 18. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen,valoszinu azert. Nem is ertem miert erdekel annyira. Erzel iranta?


Talalsz majd egy ujat

2018. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hiányzik nagyon, megkedveltem.
2018. dec. 18. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle.


s ha igen, keress mást ;)

2018. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha nem jön össze neki más vagy a jelenlegivel vége és nincs más akkor újra használatba fog venni igen...
2018. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értelek kérdező.. Te nő vagy vagy pasi? Ha annyira hiányzik Neked miért nem keresed Te meg Őt?

A szexkapcsolat pontosan arról szól,hogy nincs miért kertelni, nincs miért "menteni",ha jó együtt, akkor együtt vannak, ha nem működik a dolog, vagy már más van a láthatáron viszont venni kell a fáradtságot és szólni kell,hogy részéről vége.


Viszont ha Neked hiányzik, akkor az már veszélyes, vélhetőleg érzelemmel fordulsz Felé, amit Ő nem viszonoz, hiszen csak szexkapcsolatot akar. Ahogy írod, annak is a totálisan laza formáját.

2018. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talált mást, de szerintem vissza fog még táncolni hozzád. Az már a te döntésed lesz, hogy akkor újból belemész-e.
2018. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilvan. Mennyi idosek vagytok? Az ilyen csak szexrol szol, ne varj tobbet, ha ebben egyeztetek meg. Ne menj bele ilyenekbe, ha nem tudod elviselni.
2018. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!