Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Ti miért ragaszkodtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti miért ragaszkodtok a szeretőtökhöz? Emellett miért mutatjátok kifelé azt, hogy boldog családban éltek?

Figyelt kérdés
Kb fél éve viszonyom van egy nős férfival. Régóta ismerem,mindig is volt köztünk szikra, de csak nemrég beszélt arról, hogy otthon nincs szex én pedig segíthetnék rajta. Belementem ebbe az egészbe. A közösségi oldalakon azt mutatja, hogy szereti a családját ( van egy közös gyerek), mégis velem bújik ágyba. Nála nem akarok rá kérdezni, mert nem akarom "számonkérni".

2019. nov. 17. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
aljas férgek akik képesek a retkes f@rkuk miatt tönkretenni embereket (feleség, szerelmes szerető, gyermekek). Na ezért.
2019. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Ne hari, de nős férfival kef.élsz, és te kérnél számon tőle vmit? Az a csávó is egy féreg. De te se vagy különb. Nem találtál volna szingli ferfit?
2019. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Ja. És amugy semmi közöd a magánéletéhez.
2019. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Szégyenek vagytok mindketten.
2019. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Mert új a luxi és még izgi. A feleségünket meg szeretjük.
2019. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudtam értelmezni az utolsó választ. Meleg vagy? Luxi? Izgi?
2019. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem heteroszexuális férfiak válaszolnak a kérdésére. Nem értem.
2019. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Tuti, nincs otthon szex? Vagy csak mondja.

Kicsi a gyerekük? Lehet az asszonynak nincs ideje rá.

Hány éves? Lehet kapuzarasi pánik.

2019. nov. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Valószínű, hogy nincs minden rendben. Én olyanról tudok a környezetemben, hogy asszonyka túl "kardos" szava nincs mellette az emberének. Fillérre elszámoltatja, mindig az van amit a nő akar. Ezzel szemben a szerető túl félénk, sosem tudott kiállni magáért típus. Emberünk kompenzál. Otthon Ő a beosztott a főnök mellett, szeretőnél pedig fordítva, Ő dirigál.

Aztán nekem van egy személyes meglátásom is. Azért is mondhatják a boldog kapcsolatot nehogy a szerető többet belelásson a kapcsolatba, többet akarjon.

Aztán ez mellett szól még az INGYENESSÉG. (amikor egy korúak, egész már a helyzet ha fiatal nő, öreg pasi a felállás.)

Itt a pasi se időt, se energiát, se pénzt (gondolok itt egy deszertre, kólával névnap alkalmával.) nem akar befektetni, mivel általában otthon a feleség kisebb vagyon a szeretőre még udvariassági alapon sem akar költeni.(Ő elhívná pl. kirándulni, Ő venne neki ajándékot (deszert) csak hát nem lehet......Meg hát ha a nő is a férjét csalja, kölcsönösségi alapon van az egész.

Egy feleség vagyonokat visz, barátnőre is kell költeni, prosti, no az tényleg sokba kerül. Tehát középkorúak esetében a szerető tulajdonképpen INGYEN ly.k, ahogy azt itt a legtöbben tartják. Hát miért ne ragaszkodna hozzá a pasi.

2019. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De hát ő konkrétan kimondta, h segíthetnél rajta ..azaz a szex dolgon.Mast béla és bele.
2019. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!