Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért viselkedett így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett így a szeretőm? Mit akar ezzel elérni?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat. Mindketten középkorúak és házasok vagyunk. Részemről egy nem működő házasság, amiből már többször ki akartam szállni. Viszont nem vagyok már mai gyerek, hogy mindent elölről kezdjek.

Szeretőm nem így van. Náluk minden tökéletes. Szeret de a feleségét is szereti. 2-szer szakítottam vele, de aztán ismét összejöttünk. Úgy érzem tényleg szeret, nekem meg életem szerelme.

Most viszont kissé kiborított. Utoljára 4 órát töltöttünk együtt, ebből körülbelül 2-öt az asszonyról beszélt. A luxuséletükről.A kisebb vagyonról amit havi szinten hazalapátol. A szintén igen nagy összegről amit a nő havi szinten elkölt.Azt mindig tudtam, hogy jól élnek, hogy a tenyerén hordozza.Meg , hogy a legkisebb dologban is az engedélyét kéri, hogy a saját pénzéből megcsinálhasson vagy megvehessen valamit. Általában nem szoktunk egymás házasságáról beszélni, néha rajta kitör az öndicsőítés.Már olyan régóta vagyunk együtt, hogy ez már barátság is. Viszont most túl lőtt a célon.

Miért kell nekem ezekről tudnom??? Mit akar ezzel nálam elérni? Hogy a nőt (13 évvel fiatalabb nála) aranyárban tartja? Mi közöm nekem ehhez? Legyek féltékeny vagy irigy? (de hát tudtam, meg elfogadtam, hogy luxuséletet biztosít neki) Figyelemre, elismerésre vágyik? Meg, hogy mindenben az engedélyét kéri? Hogy a saját pénzéből Ő is költhessen?

Azt már régóta sejtem, hogy velem kompenzál. Egy közös ismerősünk egyszer nekem szinte kinevette, hogy mennyire kis pincsikutya a nő mellett. (persze nem tudta, hogy engem gyengéd szálak fűznek hozzá.)Engem meg sokan nyuszinak, túl félénknek tartanak. Hát tényleg nem vagyok nagy szájú az biztos. Szóval így egyenlít ki, kompenzál, hogy jól érezze magát a bőrében. Kár, hogy nem mondtam: Nem akarom hallani, nem tartozik rám!!! Hogyan kellett volna lereagálnom ezt a tömény hencegést? Illetve szerintetek miért csinálta, mit akart ezzel elérni? Egyáltalán miért van velem? Miért velem a sok éves kapcsolat, ha ennyire a feleségét imádja?


2019. nov. 18. 22:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Nemcsak r.banc, hanem még irigy is vagy, a fene a hapsid gusztusát!
2019. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben a felesége engedélyét kéri...szeretőt is engedéllyel tart?Azért beszélt erről, mert mivel több éve tudsz róla, ìgy gondolta nem zavar a dolog.Nem is értem miért vagy meglepődve."Szeret, de a feleségét is szereti."-Nem szeret ő senkit, csak saját magát, egyikőtöket sem nézi valójában semmibe.
2019. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Ha minden tökéletes lenne akkor nem lennél te a képben.! Mivel szerető,úgy gondolja hogy lehet veled erről beszélni. És kitudja hány van még neki a feleségén és rajtad kívül. Én soha nem tudom megérteni ezt a megcsalás dolog. Ha valami nem megy,hagyni kell a p*csába. Én tökéletesen megértem ,hogy az újra kezdés szar meg hogy nehéz stb.

Elhiszem,hogy rossz házasságban élsz,de nem a szerető tartás a meggoldás.

El kell menni párterápiája stb. Ezek után, a férjed szemébe kell nézni,mellette aludni ne tálán meg szexeltek is,nem tudom hogy vagy erre képes. Nem tartalak rossz embernek mert oka van mindennek. Érdekes élet a tied

2019. nov. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Megdug rendesen? Ha igen akkor mit erdekel a többi. Azzal foglalkozz hogy jól megkúrjon ne a nejével.
2019. nov. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó válaszoló. Én is mindig így gondoltam, és nem is érdekelt más. Sosem voltam sem féltékeny sem irigy. Szokta mondani "kár, hogy nem előbb találkoztunk."

Tudomásul vettem a neje előbb jött az életébe mint én.

Éppen ezért nem értem ezt az egészet. Féltékenységet vagy irigységet akar belőlem mindenáron kiváltani? Miért?

2019. nov. 19. 02:31
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Na megint egy tartás nélküli, kapcsolatfüggő, jellem gyenge, gyáva, kényelmes nő.

Inkább azon gondolkozz el, hogy te minek teszed szét neki, ha ennyire zavar a viselkedése.

2019. nov. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Megsértődhetnék 6-os. de válaszolok. Talán mert eddig nem ezzel szórakoztatott. Nem értem miért kellett tudatnia velem olyan dolgokat amik nem rám tartoznak.

Ja, biztos kapcsolatfüggő vagyok, ugyanez rá is igaz.

2019. nov. 19. 06:25
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem megúnt téged és így akar leépíteni.
2019. nov. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

"Ja, biztos kapcsolatfüggő vagyok, ugyanez rá is igaz."


Mindketten azok vagytok.Ez tagadhatatlan.


Az őszinte jellemrajz senkinek sem szokott tetszeni.De kifejtem neked részletesen.


Kapcsolatfüggő, kényelmes, gyáva vagy:Évek óta dagonyázol egy nem működő házasságban.Inkább félrebszol, minthogy egyedül új életet kezdj, mer' hát nem vagy már mai gyerek.Gyenge kifogás.Annyira nem szr még neked, hogy ki is lépj belőle.


Gyenge, tartás nélküli jellem vagy:Önkéntes lábtörlője vagy egy hasonló jellemmel megáldott faszinak, aki annyira semmibe se néz, hogy henceg előtted a feleségéről, akit annyira "szeret".


Megállapítás:Összeilletek.Engem hidegen hagy az, hogy megsértődsz vagy sem.Az ilyen lényeket nem tartom sokra, és nem is simogatom az egójukat hazug válaszokkal.Az sem érdekel, hogy téged is hidegen hagy az én véleményem.Ez már a te problémád.Az egyenes, őszinte véleményeket rengetegen nem viselik jól, ez alól te sem vagy kivétel.Sok-sok ilyen emberrel találkozom napi szinten.

2019. nov. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha valóban ennyire pincsi kutya a házasságában és otthon nincs szava, akkor téged valóban csak arra használ,jól látod, hogy a nem létező férfiasságát veled egy kicsit visszaszerezze, kiélje.


Egyébként könnyen dobálózhatnék én is ilyen kedves szavakkal, hogy "kár, hogy nem előbb találkoztunk" stb, feedelni kell téged, meg kedveskedni nyilván, hogy odaadd magad neki.


Most elkezdtél pl a pszichológusa is lenni és ez a szerep már nem tetszik.. Pedig ez is ő.


Egyébként meg ha nem érdekel a házassága, megmondod neki és nem mesél róla, ilyen egyszerű.


Nőként meg azt sem értem, hogy te mt látsz benne, mert aki ilyen pincsi a nője mellett az bocs de minden, csak nem férfias. - Még ha téged speciel erre is használ szerencsétlen, hogy legalább magának bebizonyítsa.


Túl sokat meg nyilván nem jelentesz neki ennél, mivel akkor nem azt tolná az arcodba, hogy "a feleségem is szeretem"- csak épp nem vagyok férfiként kezelve, én meg gyökér vagyok és így élem ki ezt az oldalam.

2019. nov. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!