Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MSzerintetek mi a celja ferjemnek, mit akar elerni ezzel a jatekkal?

Figyelt kérdés

Parom es gyermekeim a mindenem, soha rosszat nem tennek ellenuk, imadom oket, boldogsagban akarok elni veluk.

De parom hosszu ideje tarto manipulacioi, provokacioi, vitakat probalna kezdemenyezni, mar elegem van ezekbol.

Olyan dolgokat tesz, amit tudja nem szeretek, es talan szolok erte. De nem szolok.Olyanokat mond ami nekem belulrol faj, ennek o orul.Szeretetet megvonja, feltekennye tesz, stb Sorolhatnam mert hosszu. Most sikerult elernie, kirugtak muiatta munkahelyemrol, holott o akarta igy. Nem szol hozzam, allandoan a telefonjan log.

Megunt, van valakije, valni akar, mit akar tenni, nemtudom.Mar tobbszor tette odajon hozzam s mondja szeret.

Azt hiszi elhiszem, s igy elfelejtem a kis trukkjeit. Szerintetek mit tegyek?


2019. aug. 2. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így nem sok értelme van. A férjed láthatóan nem szeret.
2019. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen nőket komolyan mondom nem tudom már sajnálni. Tudod, hogy manipulál, tudod hogy provokál, tudod hogy nem szeret, mégis hagyod magad megalázni és vele vagy, és az a legnagyobb problémád, hogy nem tudod mi a férjed célja. Kit érdekel mi a célja? Már régesrég el kellett volna válnod. Csak a gyerekeidet sajnálom, hogy ezt látják, hogy ilyen gyenge anyjuk van.
2019. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Rockarc ***** válasza:
100%

Altalaban a manipulativ ferfiak a passziv noket keresik. Remekul lehet oket terrorizalni, nincsenek barataik ismeroseik, teljesen leepitik az onbecsulesuket, ami tovabb erositi a fuggest. Az, hogy valj el, azzal sokat nem segitenek, mert tudom, hogy lelkileg le vagy lancolva. Keress egy onismereti konyvet, van fenn a neten is egy csomo, amivel rendberakod magad. Kerd szakember segitseget. Ha sikerul egy kis onbecsulest szerezned, egybol latni fogod mit kell csinalnod. Ha magadert nem tudod megcsinalni, csinald meg a gyerekert. Egy rohadt rossz kapcsolatot lat, es o ezt fogja magaval vinni, mert azt hiszi ez a normalis.


Azzal, hogy felismerted, hogy manipulalnak, mar jopar lepcsofokot jelent. Menj tovabb! Cselekedj!


43F

2019. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

"De parom hosszu ideje tarto manipulacioi, provokacioi, vitakat probalna kezdemenyezni, mar elegem van ezekbol."


A francokat van eleged belőle.Hazudsz magadnak és nekünk is.Ha valóban eleged lenne, eddig nem tudtak volna elfajulni a dolgok, mert az elején helyretetted volna már a férjed.A jellemed gyenge, és lusta voltál önmagadat fejleszteni, hogy egy mezei emberi lény ne tudjon felül kerekedni rajtad.

Mit tegyél?Ennek is egyértelműnek kellene lenni, de még ez is meghaladja a képességeidet.De akkor leírom, hogy én mit tettem hasonló helyzetben.Kibsztam az ajtón, aztán elváltam tőle.Manipulálja, provokálja meg vitázzon mással, de ne velem.És még a közös gyerek sem volt kifogás számomra.Nem takaróztam vele.

2019. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az exem is ilyesféle terrorista volt.. sokkal korábban lépnem kellett volna!!!! nagyon nehéz, de felemelő nélküle.. egy percet se várj!♡
2019. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valj el es ne elj szeretetmorzsakon ha mastol mindent megkaphatsz kuncsorgas es bantas nelkul. Lelki terrornal rosszabb nincs.
2019. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Minek vagy mèg vele? Inkább az a nem világos, hogy neked mi a cèlod mèg ezzel a házassággal.

Ès ne gyere a gyerekekkel, hogy kell nekik a család. Ilyen család csak árt nekik is, lelki nyomorèk felnőttek lesznek.

Gondolom nincs hová menned, azèrt vagy "kènytelen" tűrni...

2019. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!