Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik együtt maradtatok megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik együtt maradtatok megcsalás után, hogyan vagytok képesek bízni benne?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Úgy képesek bízni benne, hogy hisznek a csodában. Persze az nem lesz, de ez már másik történet.
2019. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Csak elfojtják az érzéseiket.
2019. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem volt részem benne, de leírom a véleményemet: elfeledni ne lehet, de megbocsátva túlélni lehet. Úgy olvastam, hogy az emberek (nők és férfiak) többsége egy megcsalást még tud tolerálni (jól kell megindokolni!Hahaha).

F.

2019. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Volt benne részem, sehogy nem tudtam bízni. Mily meglepő megint megcsalt.

Soha többé ilyet.

2019. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Átbeszéltük az okokat és javítottunk a kapcsolatunkon. Mindent meg lehet oldani.
2019. nov. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó,és egyszer csalt meg,vagy hosszabb viszonya volt? Rendbe jöttek a dolgok? Bízol benne?
2019. nov. 20. 07:30
 7/11 anonim válasza:
87%

Őszintén?

Lassan 6 éve vagyunk együtt , a megcsalás 3 éve történt a baratom felol. Mai napig bennem él, és azota sem 100%os semmi. Ha osszeveszunk gyakran feljon. De szeretem, nagyon igyekszik, tenyleg mindent megtesz. Csak sz@r hogy minden apro hulyesegre ugrok. Azota nem tortent ilyesmi, vagy legalabbis nem tudok rola es okosabban csinalja..

ez van.

Ha a szivem ot akarja akkor ot akarja. Tudom gyava dolog es kikellene dobnom, de nem segit a dolgon hogy a legelso kapcsolatom es mindenem odaadtam.

Sosem felejtem el a pillanatot amikor rajottem. Amikor tenyleg azt erzed hogy darabokra torik a szived es mindennek vege. Ez az erzes tenyleg letezik. Es a rozsaszin felho egyik pillanatrol a masikra eltunik. Borzalmas.

En meg szanalmas vagyok de ez van, igy elek/elunk tovabb.

2019. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én pont ugyanígy érzek. Nem akarom elveszíteni,ő pedig mindent megtesz,hogy újra bizzam benne. Barátodnál csak egyszeri alkalom volt,vagy viszonya volt?
2019. nov. 24. 22:32
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Mint az elszakadt kötél. Össze lehet csomózni, de a csomó az ott marad.
2019. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha friss az élmény akkor nehezen engeded el.

Én is azt hittem, hogy nem leszek meg nélküle és hogy ő a mindenem. Aztán egyszer át akartam vele beszélni és hatalmas veszekedés és két pofon lett a vége. Utána a szeretetem is elkezdett eltűnni, majd egyszer úgy keltem fel mellette, hogy már nincs szükségem arra hogy ő velem legyen. (Kb 1-2 hónapra rá)

Volt másik megcsalásom itt, ott mikor megtudtam hogy mi van akkor hagytam magam és nagyon odatette magát a srác de mégis azt éreztem hogy nekem ez nem megy tovább...

Kitartást, túlleszel a dolgokon még ha most nem is úgy látod

2019. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!