Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan kapcsolat ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan kapcsolat ahol nincs megcsalás ott ahol már van gyerek és régóta vannak együtt?

Figyelt kérdés

Pont nézek egy filmet ahol a nő még bőven azt hiszi hogy boldogok a férjével és a kisgyerekkel közben meg a pasi már rég csalja de azért azt mondja a nőnek hogy kell neki és még ő az aki el sem engedi. És így belegondolok hogy kb egy olyan családot ismerek ahol nincs ilyen máshonnan tényleg én is ezt hallom/látom. Ez olyan szomorú hogy tényleg szinte minden kapcsolatban ez a sorsa mert a legtöbb férfi azt hiszi hogy joga van ilyet tenni. Nekem is van párom és félek hogy egyszer velünk is ez lesz. Nem csinált semmit, nem gyakakszom és bízom benne. Én most az ilyen 10 vagy több éves kapcsolatokra gondolok. Kérdem én mint nő. Egy nő hogy érje el hogy a férfi soha nem akarjon "több izgalmat" amíg vele van? Gyerek mellett is minden nap szex, vagy orális kielégítés, vagy öltözzünk be szexi ruciba és táncoljunk mint egy "olyan lány" hogy a nagyságos urak még mindig a feleségüket tartsák a legizgatóbbnak. Ez a megszólítás nem bántás és elhiszem hogy mindenki szereti az asszonyt de mégis szívesebben dugtok egy kis fiatal csajt. Lehet hogy én születtem nagyon gyenge lelkűnek ebbe a világba de én ezt soha nem fogom megérteni hogy valaki ennyire ne tisztelje a párját. Ha meg nincs mit benne tisztelni mert már nem jó a kapcsolat akkor lépjetek ki. És hogy lehet az hogy mindig mindenki akkor bánja amikor kiderül meg amikor már megtette. Érdekes előtte nem jut eszükbe hogy ezt nem kéne. Meg amikor a csajt töcskölik nem jut eszükbe szerencsétlen asszony arca. És most hagyjunk minden kifogást hogy már az asszony nem csinál semmit meg eltávolodtunk. Alapból senkit nem kéne megcsalni mert mint mondtam ki lehet lépni. De most amúgy is azokról a nőkről beszélek akik nevelik a gyereket meg még a férjüket se hanyagolják el tehát azért van nemi élet.

Természetesen ez alatt értem az összes kapcsolatot nem csak azt ahol gyerek van csak most a film miatt emeltem ki jobban hogy pl mindenki erre számítson egyszer akik még csak pár éve vannak együtt?

Mert én is óriási szerelemben vagyok a párommal de mi van ha ő is megfogja tenni egy 10-15 év múlva. Nem tudom kinézni belőle most, nem azért írom. De először mindenhol nagy a szerelem aztán az idő haladtával mégis mindenhol megtörténik.

Nem általánosítok. Tudom nők is csalnak de ez a kérdés most nem arról szól. A normális nőkről akik nem érdemlik meg. Hiába ösztön, meg fajfentartás ez mind csak szöveg. A bolygó "legintelligensebb" lénye nem bír parancsolni egy testrészének? Jó dolog az orgazmus de komolyan ez a legeslegfontosabb az egész életben? Mi van a világgal?


2019. aug. 28. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Én mondtam a pasimnak h megcsalhat,de számoljon azzal, hogy mi ( én+ a két gyerek) hozzá tartozunk örökre, bármerre megy is, mi megyünk vele. És erről tájékoztassa a macáját is :) Azt mondta hülye vagyok , akkor inkább nem lesz nője :)
2019. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

12 év házasság,2 gyerek.Nem tudok róla,hogy megcsalt volna.

Igaz azt mondják ezt a feleség tudja meg a legutoljára.

2019. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezért kell idősebb férfihoz menni, hozzá képest mindig fiatal pipi leszel :)


A férfiak a változatosságot szeretik, ezért van az, hogy bármennyire is nem értik, odavannak a kiszámíthatatlan, rejtélyes női nemért.


Jó, ha néha kicsit változtatsz a külsődön*, megújulsz, megtapasztaljátok, milyen gyereket nevelni, vagy egyáltalán minden nehézségen együtt túljutni. Az ilyen élmények, kihívások kovácsolnak össze igazán.


*Olvastam erről korábban egy kísérletet. Haszonállatokat (kecskék, birkák) próbáltak meg rávenni arra, hogy utódnemzés céljából újra meg újra egymásra találjanak. Ehhez olyan taktikákat próbáltak ki, amit a nők is előszeretettel alkalmaznak magukon: új ruhák, más parfüm. Amíg azonban a férfiakat el lehet bódítani szexi jelmezekkel és balzsamos illatjegyekkel, a kecskék bizony tojtak az egészre. Ha az a nőstény egyszer már megvolt, akkor tudod, ki foglalkozzon vele... :D


Aztán kell nekik az is, hogy bázis legyél, ahova visszatérhet és ahol megpihenhet, amikor szüksége van rá a "csatamezőn" töltött időszak után. El is kell viszont oda engedni, hadd küzdjön az álmaiért és a családért, a legjobb motiváció te vagy neki.


Ráunni nem csak nőre lehet egyébként. Van olyan, hogy már természetesnek vesszük a partnerünk jelenlétét, hozzánk tartozik, így lesz a háztartásbeli feleségekből is csak egy kellék, egy multifunkciós berendezés, illetve apából, akinek hosszú évekig szokása, hogy hazajön melóból, majd otthon barkácsol valamit, egy szaki, akinek rendeltetése, hogy automatikusan megcsinálja a csöpögő csapot, az eldugult ereszt.


Szóval fontos, hogy értékeljük az ilyen apróságokat is, ne pedig azt mondjuk rá, hogy "még jó, hogy főz!", "még jó, hogy nem hagyja, hogy ránkrohadjon a tető!".


Aztán persze gyakran nehézséget okoz rájönni, mi okoz a másiknak örömet. Ha folyamatosan stimuláljuk a szeretetnyelvén keresztül a másikat, szerintem esélye sincs egy megcsalásnak. Mert lehet, hogy jókorákat kacag a vicceinken az a másik nő (is), és lehet, hogy kedvünkre való, hogy a futár fiú lovagiasan becipeli nekünk a nehéz csomagot oda, ahova kérjük, de ezt otthon is megkapjuk a párunktól, hiszen tudja, hogy nekünk mi a fontos: minőségi együtt töltött idő, szívességek. Örüljünk annak, hogy másoknak is tetszünk, a boldogság biztosan kiül az arcunkra is.


Ezt csak azért gondolom így, mert még nem láttam olyan esetet, hogy szóváltás nélkül bárki csalt volna. Inkább szépen, lassan szoktak alakulgatni a szeretői kapcsolatok, egy párhuzamos élettel egyetemben, ahol egyre inkább elhomályosul a hivatalos partnerünkkel való kapcsolat, és színessé, élettel telivé válik az illúzió, amit a másiktól kapunk.


Hullámvölgyek persze mindenhol akadnak, de ha úgy gondolsz magatokra, mint egy 4x4-es terepjáróra, akkor a legnagyobb sártengerből is kievickéltek majd valahogy, ha akartok is bele energiát rakni.

2019. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

16 éve vagyunk együtt három gyerekkel és úgy érzem,úgy tudom nem csal meg a férjem.

Ami fontos,hogy minden egyes nap éreztetni kell a másikkal,hogy fontos és nemcsak a megszokás tart össze.Nálunk mi mindennap poénkodunk ,a vitát is hamar le tudjuk zárni,meg tudjuk beszélni

2019. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Nincs olyan kapcsolat.

Olyan van, hogy sosem tudja meg a feleség.

2019. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is mindig ilyeneken járt az agyam a kapcsolatunk elején. Aztán 11 év után én csaltam meg őt, ő nem csalt meg sosem, még a nyitott kapcsolatra sem tudom rávenni. Na ezt add össze!

Én vagyok a nő.

2019. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
hehe, ott van csak igazán megcsalás, ahol kölykök vannak és sok év mögöttük.
2019. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

"Gyerek mellett is minden nap szex, vagy orális kielégítés, vagy öltözzünk be szexi ruciba és táncoljunk mint egy "olyan lány" hogy a nagyságos urak még mindig a feleségüket tartsák a legizgatóbbnak."


kérdező, ugye tudod, h. magadat alázod meg ezzel, de piszkosul??!!


tehát napi szinten még egy állat sem akar szexelni, ha azt gondolod, ezt bármit megment, plusz olyan extraként fogod fel, amit neked napi szinten nyújtanod, teljesítened kell, vagy elveszíted a párod, akkor nagyon sérült lehetsz és függő.


én magamat soha nem alacsonyítanám le arra, hogy törjem magam, h. a faszi minden nap kielégüléshez jusson, akkor is, ha hullafáradt vagyok a házimunkától, gyerektől stb.


miért jó ez neked?!


ömbecsülésed nulla.


éppen ezért fog megcsalni, mert látja, hogy olcsón adod magad, hogy töröd magad miatta, hogy veled bármit megtehet.


hiányzik belőled a tartás, méltóság, önbecsülés, önállóság....

2019. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"legtöbb férfi azt hiszi" - Kb. eddig tudtam olvasni... Demagóg szöveg.


Amúgy a kérdésre milyen választ vársz? Van/nincs?

2019. aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-esnek azért van igaza, mert a gyerek valóban a legnagyobb összekötő erő és nincs az a szerelem vagy szexuális vonzalom, ami felülírja ezt egy normális szülőben, mármint a gyerekhez való kötődést...azaz új szerelem esetén marad az elfojtás, amibe belepusztulsz vagy a megcsalás...
2019. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!