Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha rendszeres megcsalás van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rendszeres megcsalás van egy kapcsolatban érdemes együtt maradni, miután ez kiderült?

Figyelt kérdés
2019. szept. 3. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Lehet neked is ezek utan sok szeretod es meg a masik buntudatbol megtesz erted barmit.
2019. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom te vagy a nő. Érdemes, igen. Ha eltűrös, hogy megcsaljon, örökre veled marad. Én legalábbis nagyon megbecsülnék egy olyan nőt, aki folyamatosan csalható.
2019. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ mire van igényed. Ha annyi a cél, hogy legyen melletted valaki attól függetlenül, hogy se nem szeret se nem tisztel és majd egyszer dobbant valakivel aki engedi seggbe akkor hajrá. Ha normális párkapcsolatot szeretnél akkor semmi értelme.
2019. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem próbálkoznék azzal a kapcsolattal.
2019. szept. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szó sincs ilyenről, ennek már rég nincs értelme. Még egyszeri megcsalás se elfogadható, de ha meg tudjátok beszélni és fátylat borítani rá, talán még folytatható a kapcsolat. De én már kettőt biztos nem tudnék elnézni, sorozatos megaláztatást meg főleg nem.Mert ez megalázó, nem kérdés.
2019. szept. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Én maradnék, de hogy én is széjjelcsalnám, az is tuti.
2019. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeres akkor nem.Egyet még el lehet nézni,emberek vagyunk tévedünk,de hogy mindig ,na nem,ebből nem kérnék.
2019. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Elképzelhető. Én pont olyan esetről tudok, amit az első válaszoló megemlít. Hogy bűntudatból a pasi mindent megtesz. Nő nem tudja, hogy sok éve csalja. Ő csak azt érzi az Ő férje Őt imádja. A férfi tehetős, nincs olyan kívánság amit "anyukának" elő ne teremtene. Sok szex. A nő így még csak nem is feltételezi, hogy mellette, párhuzamosan még lehet valaki. Ha kiderülne, biztosan megbocsájtaná.
2019. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!