Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz ember vagyok, ha szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, ha szerelmes lettem egy családos férfiba?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy férfiba, aki a felettesem (nem főnök, de felettem áll a munkahelyen), nagyon tetszik de ez ilyen plátói dolog. Illetve annyi, hogy néha megölel vagy megdicsér, flörtöl de ilyen humorosan. De mikor megölel majd megőrülök. Ez bűn? Egyébként lett volna alkalmam (másik férfival) szeretőnek lenni de abba sem mentem bele mielőtt valaki ezzel jönne, hogy úgyis hagynám magam. Mert nem, de az zavar, hogy ennyire oda vagyok valaki miatt akinek családja van. Minden téren tökéletes számomara...
2019. nov. 26. 14:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Nem bűn, amég bele nem állsz a szituációba és esetlegesen tönkremegy a családja... Próbáld meg elfelejteni
2019. nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Hát annyira nem vészes a dolog, hogy elakarjam felejteni. Tudjátok ez olyan "kis plátói rajongós szerelem" tehát tisztában vagyok vele, hogy ez erről szól, hogy néha-néha simogat meg ölelget. Csak nem tudom jó ember vagyok-e ha ezt engedem egy családos embernek...

23N

2019. nov. 26. 14:28
 3/36 anonim ***** válasza:
98%
Ne foglalkozz vele. Inkább tartsd vele a 3 lépés távolságot. Mert ha belemész, abból nem jössz ki jól az tuti.
2019. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
91%
Inkább keress magadnak egy férfit, aki téged szeret és veled van. ;) Ezt meg gyorsan el fogod felejteni.
2019. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy rossz ember, a szerelem érzését bárki kiválthatja belőled, a hangsúly ill. a döntő dolog azon van, hogy engedsz-e az érzéseidnek. Te is tudod, hogy nincs értelme, eszerint viselkedj vele a továbbiakban. Vagyis tartsd meg a három lépés távolságot, ne hagyd, hogy ölelgessen, flörtre ne úgy reagálj vissza, és próbáld a gondolataidat is elterelni. Ő már másé, ezt tudatosítsd magadban, házas ember tabu.
2019. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tényleg csak erre voltam kícáncsi, hogy rossz ember vagyok-e.

Megnyugtat az ,hogy tudom hogy Ő sosem akarna szeretőt csinálni belőlem mert nem olyan férfi mint a többi... Ezért tudom ,hogy nem lesz belőle sírás rívás mégha néha ölelkezünk is.

2019. nov. 26. 14:41
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Rossznak nem gondolnalak, de a helyedben leállítanám ha ölelget.Egyreszt magad miatt,másrészt lehet ő bíztatasnak veszi. Ha belebonyolódsz nehezebb. Ezen kívül a kollégák sem vakok..nem kell a pletyka
2019. nov. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
90%
Ha neked belefér az értékrendedbe az, hogy egy családos ember ölelgessen és flörtölgessen veled, akkor nem vagy jó ember.
2019. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%
Olyan mintha a kerdezőnek egy gyerekes kis rajongás lenne. De a pasi több mint éesekes. Nem olyan mint a többi azt mondod. Rendes családapa nem ölelget kollégakat. Rossznak tovabbra sem gondollak, de nehogy megszivd a kislányos rajongásod miatt.
2019. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó vagyok, azt akartam írni több mint érdekes a pasi
2019. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!