Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerethetem ha nem is beszélün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetem ha nem is beszélünk? Lehet az ember szerelmes ha meg nem ismeri a másikat?

Figyelt kérdés

Minden alkalommal, mikor meglátom, az a romantikus filmbe illő szívdobbanásom lesz.

Amikor meg már nem lát, vigyorgok mjnt egy idióta. Beszéltünk már, meg köszönő viszonyban vagyunk, de nem beszélgetünk rendszeresen.


Vagy ez csak rajongás?

Mert akinél tudom hogy lehetne valami, ott nincs ilyen szívdobbanás és nem viselkedek idiótán hogy a hangok nem jönnek ki rendesen a torkomon.



2019. okt. 7. 19:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Nála meg olyan zavarba jövök, hogy nem látok tisztán, mégis lesem az alkalmat hátha láthatom.
2019. okt. 7. 20:04
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Ez egy nagyon erős vonzalom, nem szerelem, de lehet belőle még az is.

Az ilyen érzelmekben az a szép, ha kölcsönös, negatív és pozitív irányba is alakulhat valami, ha akarjátok.

2019. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem szerelem, mert nem is ismered. Ha ismernéd, lehet, hogy az ellenkezőjét éreznéd, olyan a személye. Csak vonzalom.
2019. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet. :/
2019. okt. 7. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Régen sokszor hittem én is ilyen esetekben azt, hogy szerelmes vagyok. Pedig akkor még rohadtul nem tudtam mi a szerelem. Kérdésedre válaszolva nem, ez nem szerelem még. Azt hidd el észrefogod venni, egyszercsak a semmiből rád szakad, hogy úristen de szeretem ezt az embert. De ahhoz mondjuk előbb beszélni is kéne vele, meg sok egyéb más dolgot csinálni... A szerelem rohadt kis dög, észrefogod venni ha utolért. ;)
2019. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tenyleg nem szerelem ez csak rajongas/vonzodas


en is igy ereztem vele, pedig mar talalkoztunk tobbszor es nem is vagyok huszeves (40) de meg mondtam is neki (kb. a 3. randin) hogy bassz remeg a labam az idegtol, mint valami tini elsorandis

imadta hogy mindig elvorosodtem a kozeleben es hogy egy apro tapintasara azonnal nedves lettem de ahogy elkezdtem jobban megismeri, kiismeri, beszelgettunk errol arrol, annak ellenere hogy egy alom volt az agyban, rajottem, hogy egyaltalan nem az a ferfi akivel el tudom kepzelni, hogy leeljem az eletem, es a felismeres ahogy jott ugy el is szallt a rozsaszin kod es abszolut nem sajnalom


szerelem az mas, az akkor jon mikor megismerted az illetot, es mikor szakitasra kerul a sor akkor a szived osszetorik, rajongasbol 1-masfel nap alatt ki lehet gyogyulni ;)

2019. okt. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd megpróbálom visszafogni magam a közlében, hogy ne tűnjek totál idiótának... :)
2019. okt. 8. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!