Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy ember igazán szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ember igazán szerelmes, de elutasítják, akkor mit tesz, elengedi, vagy próbálkozik tovább?

Figyelt kérdés

Úgy értem,h aki tényleg igazán, tiszta szívből szereti a másikat, de ez viszonzatlan. Akkor mit tesz a szerelmes ember? Ha igazán szereti akkor próbálkozik tovább vagy elengedi a másikat és kilép az életéből?

Most őszintén, ha ti tényleg tiszta szívből szerettek valakit, de viszonzatlanul, akkor mit tesztek. Hogyan dolgozzátok ezt fel?


2019. aug. 27. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Semmiképp nem akaszkodom rá, ha elutasított. Majd elmúlik.
2019. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Ha szeretnéd, akkor elfogadnád azt is, hogy ő leszr. Ennyi. Vagy átmehetsz zaklatásba, amire ő feljelent. Erre semmilyen "tiszta szerelem" nem hatalmazhat fel. A világ nem így működik, szerencsére.
2019. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem rólam szól a kérdés. Mármint nem én vagyok szerelmes, hanem belém szerelmes valaki,de én nem éreztem iránta ugyanúgy. Ő próbálkozott párszor,de végül elengedte a dolgot és elment, nem jött többé vissza, pedig nagyon odavolt értem.
2019. aug. 27. 18:10
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Engem nem hagyott az exem. Harcolt meghoditott.

Igazàbol nem sok az aki mindent megtesz egy nöert.

2019. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elengedem.Majd elmúlik idővel.
2019. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha te nem foglalkoztál vele és ő is csendben lelépett, akkor miről is szól a kérdés?
2019. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Vár. Ismerettségi körben egy férfi kb.20 évet várt egy nôre. A nô mást szeretett, férjhez is ment, de a férj öngyilkos lett. Az ember kivárta a gyászévet, és utána elkezdett udvarolni a nônek. Ekkor már sikerrel járt. Családi körben is évek óta (ha jól emlékszem, kb.5 éve) vár a férfi, hogy a felesége visszamenjen hozzá.
2019. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés nő vagy hogy valaki ennyire szeretett. Biztos talált már mást, ne aggódj érte!
2019. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Én nem akaszkodom rá senkire. Ha nem kellek, akkor ennyi. És ha esetleg időközben meggondolná magát, vagyok annyira büszke, hogy akkor már hiába kellenék. Egyszer voltam így egy fiúval, közeledett, aztán meggondolta magát, aztán megint közeledett...igazából soha többé nem álltam szóba vele. Olyan szerelmes voltam bele, hogy 10 évig nem tudtam újra szerelmes lenni.
2019. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha elutasította, akkor sajnos el kell hogy engedned.

Nincs értelme küzdeni érte, ha csak nem akarod magadat lealázni...

2019. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!