Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan parancsolsz az érzelmei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Silvye91 kérdése:

Hogyan parancsolsz az érzelmeidnek?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban élek, soha nem csaltam meg senkit, és soha nem is történt velem ilyesmi.

Egy férfivel közelebb kerültünk egymáshoz, ő házas 2 gyerekkel

Csókon kívül semmi más nem történt, és az is csak egyszer.

Megbeszéltük, hogy több nem lehet, se az ő részéről sem az enyémről, hiába vágyunk egymásra

Ez így is van jól.

Viszont azóta folyamatosan írogat, van hogy kimarad 2- nap, képet küld magáról, becézget stb.

Én teljes mértékben próbálok távolságtartó maradni és úgymond alig -alig válaszolok, ha ír.

Viszont ha bűn ha nem, iszonyúan vágyom rá.

Nem tudom pontosan ő mit érez, de azt gondolom, hogy akkor nem írogatna...

Hogy tudsz magadnak és az érzéseidnek parancsolni? Hogy tudod saját magad "megerőszakolni" hogy már pedig nem?

Kioktatást nem kérek, Köszönöm!



2019. nov. 28. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Talán töröld, tiltsd, és tartsd tőle a távolságot, vagy ha teheted, ne is találkozz vele...? Idővel majd csitulnak az érzéseid, bár én a helyedben lezárnám a mostani kapcsolatodat, és elkezdenék randizni, ismerkedni másokkal. Nem véletlenül történnek megcsalások, te döntöttél amellett, ahelyett, hogy a nem teljesen jó kapcsolatodat próbáltad volna helyrehozni. Azt hagyni kell a fenébe, ha már korábban sem ragaszkodtál láthatóan annyira hozzá, és olyan párt találni, akihez fogsz...és nem 3-nak becsatlakozni egy házasságba, az nem párkapcsolat.
2019. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Ugy, hogy hiszel egy valaszolo nonek, aki jelenleg is szinte bog, mert mar megint itt hagyta a ferfi..mert nincs ra eleg ideje, mert nem tud/akar lepni a hazassagabol pedig azt mondja szeret.

Ugy, hogy tudod, hogy ha most eros vagy es valahogy ellenallsz akkor megmented sajat magad a kinszenvedestol.

En 3 evig birtam ellenallni es egy gyenge pillanat miatt szenvedek meg most is.

2019. nov. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Ugyanebben a helyzetben vagyok/voltam. Én azt tettem, hogy haza költöztünk a férjemmel külföldről. Fontos az, hogy akard a férjed, a házasságotokat. És szakíts meg az illetővel mindenfajta kapcsolatot különben soha nem tudsz túl lenni rajta,sőt megcsalás lesz belőle. Én éveken át őrlődtem magamban, nem tudtam mit kezdeni az érzéseimmel, pedig szeretem a férjem de az a férfi olyan hatással volt rám, hogy egyszerűen meg őrültem érte. Aztán a férjem meg említette a haza költözést amire örömmel mondtam igent mert tudtam, hogy a legfontosabb a házasságunk és ő. Azt tudni kell, hogy köztünk még csók sem történt se semmi de nekem jót tett, hogy nem vagyok a közelébe nap mint nap.

Tedd te is ezt ha szereted a párod és fontos neked ő mert nagyon ypn valószínű, hogy csak egy fel lángolás részedről. Inkább a kapcsolaton dolgozzatok, rázzátok fel a dolgokat és felejtsd el a másik férfit. Ő is csak újra vágyik, az új érzésre és nem rád. Látja, hogy hajlasz felé és ki fog használni. Jobb távol tartanod magad tőle, tiltsd mindenhonnan. Csak így jöhetsz ki jól belőle.

2019. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem akarsz belemenni egy szexkapcsolatba, ahol érzéseid vannak, egyszerűen ignoráld! Nem fog elválni, te meg szenvedhetsz akár évekig, mire leesik a tantusz, hogy nincs miért. Vagy egyszerűen mondd meg neki, hogy ez neked nem jó, és ne csinálja!
2019. nov. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy vannak érzelmeim. És nem kísértem a sorsot meg szórakozok oda nwm illő módon oda nem illő emberekkel. Véletlenül sem.


Végső esetben töröl, tilt szokott lenni. Nem vagyok szívbajos, ha mérges vagyok, akkor is tudatosan magamra zárom az ajtót, utána nyilatkozom.

2019. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kajak nem értem az itteni embereket. 12 éve vagyok a férjemmel együtt, és eszembe sem jut ilyen szinten más férfiakkal kezdeni. Nem lehet, hogy tök feleslegesen vagytok amúgy benne a kapcsolatotokban, és ,nem is is azzal vagytok akivel kellene lennetek ?
2019. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Te letagadod az érzéseidet, ami által szenvedsz.

Az érzéseket nem kell letagadni, de ez nem jelenti azt, hogy azonosulni kell velük. Nem kell velük semmit csinálni. Föléjük kell emelkedni. Rám egyetlen érzés sincs hatással, mivel mindig azonnal észre veszek minden érzést, és ezzel, hogy észrevettem, meg is szűnt a hatalma felettem.

2019. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hidd el, soha nem csaltam meg senkit, soha nem kacsingattam más felé, én örök hűséges típusnak vallottam mindig magam...

Ámulva hallgattam a megcsalós storykat, soha nem ítélkeztem de nem értettem, hogy ilyen hogy történhet?

Egészen addig amíg meg nem történt velem is...

Szeretem a párom, akármennyire is hihetetlen, de most már vallom azt, hogy ha működik a kémia, igenis iszonyúan tudsz vágyni egy másik emberre...(nyilván nem minden második emberre gondolok..)

Igenis, megtudsz érte őrülni, és tudsz égni a vágytól...még ha bűn is

Pont ezért harcolok magammal, mert mint már írtam szeretem a párom, de mégis másra vágyom..és nem szabad

Szóval , amíg nem történt ilyesmi velem...addig nem is gondoltam, hogy egyáltalán történhet..

Nyilván, az, hogy megfelelő emberrel vagyok-e, az megint egy más kérdés!

2019. nov. 28. 13:38
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

"Nyilván, az, hogy megfelelő emberrel vagyok-e, az megint egy más kérdés!"

Te is tudod, hogy nem a megfelelő ember mellett vagy. Ha a megfelelő ember mellett lennél, akkor nem azon járna az eszed, hogy más férfira vágysz.

2019. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Utolsóval értek egyet. Jöhettek azzal, hogy jajj milyen de milyen hűséges típusok vagytok. Az érzelmi megcsalás már pedig a megcsalások csúcsa, pláne ha ilyen szinten vágysz egy másik ember után. Ez nem aza kategóea, hogy uh Brad Pitt milyen tüzesen nézett abban a filmben, és milyen jó pasi. Na ez már nem aza kategória. Meg az, hogy annyira vágysz valakire, hogy másik országba kell menned miatta most ez komoly? Én ha ránézek a férjemre attól spontán peteérésem lesz a mai napig. Elmondjam miért ? Mert számomra minden téren ő a legmegfelelőbb ember. Na ezért.
2019. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!