Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A kicsit csúnyább nőkből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kicsit csúnyább nőkből könnyebben lesznek szeretők?

Figyelt kérdés
Pl van egy nő akinek nagyobb kampós orra(amúgy nagyjából rendbe van) van a cégnél és jóképű nős férfiaknak a szeretője. Egy másik hölgy szintén egész jól nézne ki ha nem lennének nagy előreálló,hézagos fogai. Ő is már több jobbképűbb férfivak volt a szeretője. És mindkét hölgy egyébként kapcsolatban van. Így akarnak ők kompenzálni,hogy jobbképűbb férfiak szeretői lesznek és ezzel megnyugtatják magukat,hogy jó nők? Persze ezek a férfiak nem vállalnák föl őket hivatalosan még ha egyedülállóak is lennének.
2019. nov. 29. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem a külseje miatt lesz valaki szerető.
2019. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Kevés ilyen hülyeséget olvasni ezen az oldalon. Pedig sok van.
2019. nov. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

"Igen a nem tuti nők prostik."


Bár nem érdemelsz választ, de azért mégiscsak kihoztad belőlem.

Anyukád, esetleg. Kikérem magamnak, hogy leprostiztál. Azért mert nem vagyok tuti nő, nem vagyok se szerető, se prosti.

Jelentettem a válaszod.

2019. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nőknek az agyzápulás a probléma, nem a hézagos foguk, vagy a kicsit nagyobb orruk...

Egyeseknek van tartásuk, másoknak nincs. Külsőtől függetlenül.

2019. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Hülye vagy.
2019. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én eddig szeretői státuszban csak kifejezetten jó nőket láttam. A 40es nős pali, 20-as szép csajjal akar villogni, dicsekedni.
2019. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#3 de az idézetedben megmaradt. a te kommented tartja meg :Ddd


amúgy meg egy abszurd megjegyzés volt, ami sűrítette amit a kérdező pedzeget.

2019. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem hulyeseg ez! Gondoljatok az idosebb nőkre akik csak szeretonek kellenek a kulsejuk miatt!

Akkor a csunayacskabb fiatal nők is ez a kategorai.


Ha nem,akkor valami lelki dolog,onbecsules hianya vagy ilyesmik.

2019. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy nok azert lesznek szeretok mert hianyzik a kapcsolatulbol valami,es már 100szor elmondtak,de nem változik semmi. Vagy hianyoljqk az izgalmakat,vagy valaki rajonjon értük.
2019. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Es az a jokepu ferfi mit kompenzal,aki csunyacskabb vagy idosebb novel kezd? Neki mi hianyzik?
2019. nov. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!