Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 8 éve vagyunk szeretők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 éve vagyunk szeretők, szeretnénk elválni mindketten?!

Figyelt kérdés

8 éve kezdődott a viszonyunk. Havonta 1x találkoztunk kettesben, gyerekek miatt maradtunk a hazassagainkban, újabb sokat beszél arról, hogy már nagyok a gyerekek, bevállalhatnánk a válást,folytassuk együtt. Erre én már 3 éve gondolok, mégis attól félek nem fog valamiért működni együtt vagy épp én beadom a válást, ő meg megtorpan..


Van itt olyan, aki elhagyta a feleségét/ férjét a szeretője miatt?


A gyerekek 9 és 10 évesek.


Én 34 a férfi 42


Ítéletek stb jelenleg hidegen hagynak..


2019. ápr. 19. 22:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%

Szóval 8 éve csaljátok a párotokat?

Már bocsi, de undorító emberek vagytok mind a ketten.

2019. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem volt segítőkész a válaszod...
2019. ápr. 19. 22:19
 3/33 anonim ***** válasza:
76%

Én először a találkozások számát növelném, mondjuk elmenni 2 éjszakára kettesben külföldre wellnessezni. Havi egy az úgy elég kevés, úgy könnyű elviselni a másikat.


Én a helyedben biztos válnék, mert rossz a házasságod. Egyedül is sokkal jobb, mint olyannal, akivel nem érzed jól magad. Utána lesz, ami lesz, ha nem is a mostani szeretőddel, akkor lesz másik férfi.


N.

2019. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem mindketten paraziták vagytok. Az ilyenek nagyrész szarul járnak és általában a férfi visszalép amúgy az a legundoritobb hogy 8 évig úgy keféltetek hogy otthon nem gyanítottak semmit. Azt se érdemelnéd meg hogy a férjed leköpjön nem hogy a gyerekeidről meg rólad gondoskodjon . Legyen benned anyi emberség hogy elválsz és elmondod az igazat ha van pokol szerintem ott várnak rátok.
2019. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
És mit gondolsz szerinted téged nem fog megcsalni zsenikém ? Mind1 mert szerintem te is megfogod .
2019. ápr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
42%
# 4, szeretők voltak. Bsztak!!! ennyi! Tudod mi az a szex? testi kielégülés! Szerintem sem lesz ebből semmi, én léptem volna azonnal, ha a pasim/férjem nem td megdugni rendesen és nem kapok meg mindent. A másik 2 felet nem hallottad. Ha én nem vagyok boldog, akkor lépek, igaz nem csináltatom fel magamat!
2019. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
68%
Anyósom volt ilyen helyzetbe tavaly,ők 10éve voltak szeretők.Elváltak a házastársuktól,összeköltöztek, rá oár naora anyósom visszament az ex férjéhez.Rájöttek együtt nem tudnak élni,túl idősek már ahhoz,hogy alkalmazkodjanak.Azóta csak összejárogatnak.Sajna ez bennevan a oakluban
2019. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
60%
Bocs a hibákért,a p betűt valahogy félreütöm...
2019. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
46%

2: Te versz át másokat és még neked segítsenek? Nem fognak.

Itt akinek segíteni akarnának, a családtagjaid, akiken élősködsz.

2019. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Élősködök?

Rhadtul örülök, hogy jobban tudod, mint én..


A gyerekünk 3 éves elmúlt és csintam tovább egyedül a vállalkozásom, ő meg ivás, tengodes egész nap... Legalább a gyerekünket rendesen ellátta minden téren. De nem tart el engem..

Én tartom el őt. Bocsánat! De ezt nem éreztem fontos infónak....


Na mindegyik. Köszönöm a válaszokat

2019. ápr. 19. 22:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!