Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők! Mit csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Mit csináljátok akkor, ha a megcsalt feleség vagy férj vagy barátnő vagy barát meglátogatja titeket és meg akarná titeket ölni?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sok Deadly Woment nézek és ezért merült fel bennem.Van olyan,hogy a volt feleséget rommá alázta a szerető és a volt férj,a huszonéves kis liba ránckrémekről szóló hirdetéseket küldött a volt feleségnek,folyton hívogatta,leveleket küldözgetett,amiben ecsetelte,hogy mit csinál éppen a volt férjével,bántotta olyanokkal,hogy öreg,míg ő maga a szerető milyen fiatal, feszes stb.Válás után a volt feleségtől elvették a volt férjjel való közös gyerekeket is.Ezzel megadva szerencsétlen nőnek a végső kegyelemdöfést.A nő teljes depresszióba zuhant.Elvette a volt férje a házukat,gyerekeiket.Hozzá ment a másik nőhöz.A nő meg otthon ivott és szörnyen érezte magát.Érthető okokból.Úgy érezte már nincs senkinek és semmije.A volt férj úgy tudta elvégezni annó a jogi egyetemet,hogy a felesége támogatta anyagilag is és mindenben mellette állt.Ő föladta a volt férje miatt az egyetemet,a továbbtanulás lehetőségét.Vezette a háztartást,nevelte a két gyereket.Boldog volt.Aztán,ahogy múlt az idő,a nő is elmúlt negyven és a férje folyamatosan megalázta őt.Olyanokat mondott neki,hogy már nem feszes a feneke, már nem olyan szép,mint fénykorában.Ami ugye rettenetesen megalázó mindenkinek, főleg egy nőnek,aki mindent feláldozott a hálátlan volt férjéért.Ugye megtörtént a válás a gyerekek az apával maradtak és annak a huszonéves feleségével.Miután mindent elvették ettől a szerencsétlentől,a nőiességében alázták mindketten.A volt férj új felesége ugye folyamatosan alázta azzal a nőt,hogy már ő a gyerekek anyja,meg hogy ő mennyivel fiatalabb,mint a volt feleség.Emiatt ez a szerencsétlen teljesen bekattant,fogta a puskát,betört az otthukba és mind a kettőt lelőtte.A feleség egyből meghalt,a volt férj még vagy 30 percet szenvedett.Még a szakértők is azt mondták,hogy nem volt a nő beszámítható.Senki nem védte sem a férjet,sem az új feleséget.Ezért született meg bennem ez a kérdés.Ti mit tennének?

Megéri viszonyt folytatni valakivel,ha a következmények halálosak lehetnek?Te,aki most szeretői viszonyban vagy.Pár óra megéri a kockázatot,hogy esetleg egy féltékeny ember revánsot vegyen rajtad,ami akár az életedet is követelheti?Fura,hogy felnőtt emberek nem gondolnak bele abba,hogy minden egyes tettünk következményekkel jár.


2019. júl. 16. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Éppen tegnap láttam egy filmet, ahol a zuhanyzóban dugott a nő egy férfivel, aztán a párja meglátta őket és lelőtte a nőt. A féltékenység az egyik leggyakoribb gyilkossági ok, az tény.


[link]

2019. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ez annyira jellemző, hogy a szeretőnek nem a férfi a fontos, hanem a feleség. Ő az origo, akihez képest el tudja helyezni magát a világban. Nála akar jobb, szebb, fiatalabb és jobb anya lenni.


Az a baj, hogy a volt feleség bekattant. Még ha valahol meg is értem.


Megcsalás után én azt tettem, ami szerintem nekem a legjobb: hagytam, vagy vigye, nem kár érte. Lezártam mindent, idővel új kapcsolatom is lett. Szépen haladunk együtt előre.


A férjem szeretőjeként a kishölgy nyeregben érezte magát. De most már nem. A párom ezerszer jobban néz ki, mondjuk fiatalabb is 10 évvel, mint az exem. Ő jól keres, az exem meg a kicsiből is fizeti a gyerektartást. A gyerekek nem kedvelik, és szokták is éreztetni, hogy anya főzni, sütni, rajzolni, varrni, és nagyjából mindent jobban tud. Egy megmaradt a hölgyikének: még mindig fiatalabb. De azért a szülésre alkalmas korból kezd kicsúszni, de még se nem feleség, se nem anya.

Hallom vissza, hogy állandó a civakodás köztük.


Ez hosszú távon sokkal kegyetlenebb elégtétel, mintha átmentem volna és leszúrom. Sose voltam agresszív. Más eszközeim vannak.

2019. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Hat......A baratnom is szereto volt kemeny 3 honapig.Mikor a pasi elvalt,az exfeleseg zaklatta a baratnomet,atkozodott ,zaklatta stb🤔Baratnom nem foglalkozott vele,es igen lattam en is a feleseget eleg rondacska no volt,igenytelen a haztartasra,es azota sincs kapcsolata.A baratnom 9 evvel fiatalabb nala,kulsot ne is emlitsem .A nagy baj meg akkor jott amikor a pasi gyereke megkedvelte a baratmomet ,akkor meg jobban keverte a sz.art az exfeleseg,addig amig a lany nem kerte ,h hadd koltozzon az apjahoz mert az anyja nem normalis.Szoval en ezt lattam ,nem hogy a szereto piszkalna az exet.Sot a baratnom mimden alma ,h vegleg szabaduljanak meg tole ,nem meg hogy piszkaljak.
2019. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindegy mennyire szép,ha valaki megöli féltékenységében.
2019. júl. 16. 21:35
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Akj ennyire beteg ,hogy egy pasi miatt akinek nem kell gyilkolna ,az menjen surgosen kezeltesse magat😂😂😂Mehet utana a bortonbe, a pasi meg ujra talal majd mast.Sose ertettem ,h h lehet egy pasitol ennyire fuggni🤔🤔🤔
2019. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor ártsd bele magad a psgichológiába kedvesem.Félted az életed?
2019. júl. 16. 21:45
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Azt, hogyha már úgyis gyilkolt, börtönbe kerül, akkor kipróbálhatná a kannibalizmust is, márcsak a kíváncsiság miatt. Ígyis-úgyis életfogytiglan (kivéve ha "kormos" - lásd Szögi-eset tettese) - akkor meg már nem mindegy az általános morál?


De amúgy inkább ne bántsa, felesleges. A világ nem lesz jobb a bosszútól. Sokan hiszik, hogy igen, de valójában nem. Attól még a fájdalom megmarad.

2019. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na te a deadly womant nézed, én meg most olvastam el a bomlást :D az is arról szól. Mármint a feleség rákényszerítette a férjét h ölje meg a szeretőjét, mert ha nem, börtönbe juttatja. Megtudta volna am tenni. De a pasi nem volt képest rá, szal a felesége ölte meg. Veszett jó könyv! De a kérdésre válaszolva, bezárkóznék és hívnám a rendőrséget.
2019. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

És hány olyan gyilkosság van ahol a hűtlen és a szerető megöli a férjet/feleséget. Ebből a fajta gyilkosságból több van, mint a kérdésben szereplő gyilkosról. Az ID csatorna tele van ilyennel. Két okból gyilkolnak legtöbbször az emberek. 1. Pénz, 2. Szerelemféltés.

A dühös, féltékeny, kidobott szeretők akik borítanak, mert nem ők a befutók, egyre több ilyen van.

2019. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez már legyen az o bajuk!

Sose voltam szereto,engem ne utaljon es szidjon senki,mert szetszakitok egy családot!

A másik oldalon voltam már!

Tény,hogy elborulhat az ember agya!

De olni sose olnek,bár a férjembe belevágtam volna a kést...mégse tettem,csak gondolati szinten!

2019. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!