Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális, ha én úgy gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha én úgy gondolom mindegy kivel jönnék össze és mennyire szeretném, akkor is megcsalnám?

Figyelt kérdés
2019. nov. 29. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Kivéve ha hippik vagytok.
2019. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Persze csak neked akkor nem való normális pár.
2019. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eddig egy olyan párom volt, akiről azt hittem sose csalnám meg, de ő megcsalt és visszacsaltam, azóta valahogy nem tudnám elképzelni azt, hogy X ideig csak eggyel szexeljek.
2019. nov. 29. 11:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek. Ha nem hazudsz róla egy jelöltnek sem, nyílt lapokkal játszol és az elejétől fogva nyitott kapcsolatot keresel akkor ezzel semmi probléma.
2019. nov. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Attól mert téged megcsaltak, nem volt jogod neked is megcsalni valakit. Meg ha foglalkozna veled az adott illető, miért csalnád meg, ha szereted, ez nem normális felfogás.
2019. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

#6


Kivéve azt aki megtette ezt vele. Bár akkor sem etikus, pláne nem szép, de aki már megtette ezt, azt sajnálni nem tudom ugyanazért.


De másoknál valóban igaz a #6 felfogása.

2019. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A mai világban már nem lenne feltűnő, hisz annyi a válás, félrek×s, rossz kapcsolatok tömkelege, szóval mindegy.
2019. nov. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Bizonyos embereknek a szenvedélyes szerelem ellenére is erős késztetésük marad a mással való szexre is. Megcsalni viszont sosem oké. Mindent egyenesen, becsületesen.
2019. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Ne erősítse magadban ezt a gondolatot!

Ha majd azzal jössz össze, akivel kell, eszedbe se fog jutni, hidd el!

2019. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Ha ugy erzed, es jol esik igen !
2019. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!