Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagy bűn lenne részemről ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bűn lenne részemről ha megcsalnám a barátnőm? (Ne itelkezz előbb olvasd el)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már jó ideje együtt vagyunk,és az a helyzet,hogy nekem ő volt az első de neki én 4.-5.lehettem.félreértés ne essék tényleg szeretem de úgy nem igazán akarom le élni az életem h csak 1 nővel voltam ,és az őszintét megvallva nem is zavarna a dolog ha úgy lett volna , hogy ő is velem veszti el és ami még külön zavar h egy nála jóval idősebb pasival is volt.nektek erről mi a véleményetek?

2019. márc. 20. 11:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

:D


Neked kisebbségi komplexusod van. Akkor miért nem egy szűz lánnyal kezdtél? Ha tényleg szeretnéd a barátnődet, akkor nem akarnál más nővel szexelni.

Nagyon álszent vagy.


Inkább szakíts és hagyj találjon egy normális férfit, aki csak őt akarja.

2019. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
De, ítélkezem, mert ennyi erővel szakíthatnál, és csajozhatnál, ahogy akarsz, de kell a kényelem, és a helyben lévő punci, arról nem mondanál le
2019. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
11%
na bástya én nem ítéllek el. aki itt hurrog kicsit gondolkozzon már el. őt nem az zavarja, hogy a barátnője volt mással is, hanem az, hogy ő nem volt mással. a kérdező egyetlen csaj puncijában volt élete során, teljesen természetes, hogy kíváncsi arra, hogy milyen lehet más nővel. megjegyzem épp ezért vannak halálra ítélve az ilyen kapcsolatok. szerintem menj el szép diszkréten egy hivatásoshoz az a legkorrektebb. ott nincs semmi érzelem és nem fog kiderülni sose. ez még mindig a kisebb rossz mintha ez felőrülne szép lassan
2019. márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 LazyJones ***** válasza:
100%
#3 Nem kötelező senkinek sem kapcsolatban lenni, főleg nem az aktuális kapcsolatában. Viszont ha valaki bent van egy kapcsolatban, illik betartani a szabályokat. Ha a kérdező dugni akar és csajozni, tegye meg szólóban, ha meg a barátnőjével akar lenni, tegyen lakatot a jancsira!
2019. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

Gondold végig, hogy ha kiderül, akkor mi lenne? Ő nyilván szakít.

Te pedig azért nem tudod, hogy milyen más nővel, mert rajta kívül senkit se tudtál felszedni.

Mindig ez a vége, ha szűz a pasi. Feltuningolja a nőd az egódat, te pedig hálából megcsalod. Ahhoz gyáva vagy, hogy előbb szakíts, mert kell a fix punci is.


Minek vagy olyannal, akit nem is szeretsz?

Ja, tudom, mert jobb nem volt.

2019. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Az nem bűn, ha nem akarod úgy leélni az életedet, hogy egyetlen nővel voltál, az sem, ha fiatalon nem akarod végleg elkötelezni magad valaki mellet, de azt te is pontosan tudod szerintem, hogy mennyire gerinctelen dolog lenne, ha nem egy szakítás után kezdenél kalandozni, hanem egy párkapcsolatban, a másik ember szeretetével és bizalmával visszaélve.


Őszintén, te mit éreznél, ha a barátnőd úgy gondolná, hogy nem akarja úgy leélni az életét veled, hogy "csak" 5-6 férfival volt, de amúgy szeret téged, ezért melletted időnként lefeküdne más férfiakkal, akiket megkíván?

2019. márc. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Na először is az ,hogy nem volt jobb ez kicsit erős mert 16 éves korom óta nőzök és volt már több kapcsolatom is csak a helyzet mindig úgy hozta,hogy szex nem volt.tudom jól,hogy elítélendő dolog de ha magadat/magatokat a helyzetembe tennétek mi lenne?Szeretem a barátnőmet a fasszágai ellenére is és meg tudnék vele állapodni de egy olyan tudatba le elni az életem,hogy a csajomat már meg kurták de én mint jó kislány senkivel nem voltam előtte... és 19 évesen ezt kicsit nehéz feldolgozni
2019. márc. 20. 12:19
 8/27 A kérdező kommentje:
Jah és mikor el vesztettem vele gyerek voltam majdnem 17 éves és ezért nem voltam még senkivel csak vele
2019. márc. 20. 12:22
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Tokmindegy hogy magyarazod, ez akkor is gerinctelenseg lenne

Akkor szakits. Amugy is fiatalok vagytok, rengeteg kapcsolat megy erre ra, hogy jaj de kiprobalnam massal is.

Amugy mas punci is kb ugyanolyan, ha neked ez tobbet er, mint a kapcsolatotok, akkor ideje is kilepned belole.

2019. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne dolgozd fel, csak növessz pötsöt, és hozz egy döntést, hogy mit akarsz. Megállapodsz a barátnőd mellett, vagy szakítasz és kipróbálod másokkal.


Őszintén: ha két punci volt, az elég lesz? Dehogy! Minimum 4-5, hogy behozd a lemaradást.

Szerinted nem fogsz lebukni? Egy pár hetet adok, és ti már nem lesztek együtt.

2019. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!