Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem fél a lebukástól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fél a lebukástól?

Figyelt kérdés

Tisztában van azzal, hogy ismerem a feleségét, közös ismerőseink is vannak, tudom a lakcímüket, hogy hol dolgozik a nő. Ráadásul közös képek vannak rólunk a telefonomban, kézzel írott levelei + az összes Messengeres beszélgetésünk el van téve.


Nem tervezem borítani a bilit, de persze ezt ő nem tudhatja biztosra. Egyébként csak azért furcsállom kicsit a dolgot, mert nem is olyan régóta ismerjük egymást és nem szokott velem bizalmaskodni, nem szereti, ha - az ő szavaival élve- “belemászok” az ő magánéletébe.


2019. dec. 8. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Van olyan, hülye hogy bízik benned.

2. Nem érdekli mi lesz a házasságával.

3. Miért "borítanád a bilit" ? Neked ebből mi hasznod származna?

2019. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Azért nem fél a lebukástól, mert tisztában van vele, hogy a felesége van annyira naiv, hogy némi haragszom rád után úgyis megbocsát neki.Ismerősi körömben lévő csaló pasas ezzel indokolja, hogy miért nem fél.

Az is lehet a faszit sem érdekli annyira, ha kiderülnek a mocskos dolgai. Jóval kezdtél te is.

2019. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Ebből csak te jöhetsz ki rosszul, csak szólok. Ő úgyis kimagyarázza otthon, a végén te leszel a kis qrva. Semmit nem érnél el vele. Amúgy is rohadt megalázó az egész helyzet, úgy, ahogy van...
2019. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ilyenkor jön a nagy visszavágás, ha esetleg összevesztel. Ha te borítanál, ő befenyítene, hogy alád tesz, mondjuk munkaügyileg. Ilyen patkányokkal jobb vigyázni. Hiszen téged is titokban kefélget, tehát gerince eleve nincs. Mit vársz tőle hosszú távon? Megéri ez neked?
2019. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*összevesztek
2019. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Nem tervezem borítani a bilit, de persze ezt ő nem tudhatja biztosra."

De már kilátásba helyezted mi?

Ugyanakkora patkány vagy mint az ürge aki használ

2019. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Bízik benned.

B Nem érdekli a házassága.

C Úgy van vele, hogy úgy sem fogod borítani a bilit, mert akkor rólad is kiderülne, hogy családos férfival kezdtél és akkor téged is megbélyegeznének.

2019. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Talán azért nem fél a lebukástól, mert bízik benned... gondolom tisztában voltál a kapcsolat elején is azzal, hogy nős, miért gondolkozol egyáltalán ilyesmiben, hogy milyen infókat tárolsz róla? Tudtad, vállaltad. Ebből nem jöhetsz ki jól.
2019. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is voltam szerető, ugyanúgy én is tudtam mindent róla, a felesége nevét is, azt is hogy hol laknak, nekünk is voltak közös képeink, viberen volt pár kép a farkáról is és még sorolhatnám.

Annyiban különbözök nálad, hogy én meleg vagyok és egy biszex pasival vagyok titokban együtt.

Borítani én nem borítanám a bilit, nem akarom, hogy elhagyja a családját, de azért jó érzés, hogy ennyire bízik bennem

2019. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyszerűen nem érdekli az estleges lebukás. Egyébként pontosan milyen régóta ismeritek egymást?
2019. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!