Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy nőt felviszünk magunkho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőt felviszünk magunkhoz, amikor a párunk épp a szüleinél van, akkor a nyomok eltüntetésénél mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. arra, hogy ki kell porszívózni, mert egy szőke hajszál elég árulkodó lehet, stb.


Tippek, trükkökk, tanácsok érdekelnének.


Mocskolósást nem kérek.


Köszönöm.


2019. dec. 9. 12:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
86%

Az én volt férjem pl. figyelhetett volna a hajszálakra az ágyban és a fésűmben. Kár, szerettem azt a hajkefét :)

Ja, és azzal magyarázta, miért vitte oda, hogy úgy olcsóbb volt. Remélem, a te párod is rájön és kihajít, mint macskát nagydologra.

2019. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
83%
Miutan ennyi dologra oda kell figyelned, csoda ha el tudsz lazulni. Ha mar ilyen romlott vagy hasznald ki (gyava vagy elotte szakitani a baratnoddel), lehet tobbet ugyse kellessz senkinek.
2019. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
26%

15. vagyok. Tapasztalatból írtam, segítő szándékkal, fontos és jó dolgokat.

Akkor miért 0%? Vagy a sok nő nullázta le? Pedig nekik is jól jöhetnek a tippek, ha felvisznek egy kanit.

2019. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
82%
23: nem vagyunk retkes férgek, nincs szükségünk tanácsokra azzal kapcsolatban, hogy hogyan vegyük ki a gerincünket.:)
2019. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
91%
Tátott szájjal a faxerdőbe...
2019. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
93%
Kani... Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy mi lehet egy olyan ember munkája, aki ezt a szót használja a férfira. Vagy hanyas az IQ-ja. És ugye nem találkozom vele nap mint nap.
2019. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
93%
A tükröt mindenképp mosd le miután elé álltál és szembeköpted magad.
2019. dec. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
54%
Én a helyedben nem vinném fel a lakásba, ne tudja hol laksz! És ne mond el a párod nevét véletlenül se! Az lesz a vége, hogy belédszeret és kitàlal a párodnak! Bár ha nem túl komoly a pároddal a kapcsolatod akkor mindegy.
2019. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Azt nem írták ha jól láttam, hogy gumit mindenképp húzz, mert azzal lebukni hogy szerencsétlen párodnak lesz valami jó kis nemi baja mikor ő hűséges... Illetve az se jó ha pár hónap múlva jelentkezik, hogy hazudott, nem szed semmit, úgyhogy apa leszel.


Egyébként meg köpj egy hatalmasat felfelé, és állj alá. Legalább ne a közös lakásba, közös ágyba vinnéd.


Ha lebuksz akkor meg nem fogunk sajnálni. Vagy azt tanulod meg hogy nem éri meg (jó esetben), vagy néhány párkapcsolat alatt lassan rájössz hogyan is "kell".

2019. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Titeket pasikat csak így lehet rávenni a házimunkára? :D
2019. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!