Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan álljam meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljam meg, hogy nem tálaljak ki mindent a szeretőm feleségének?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem, hogy a kapcsolatunk alatt nem tudtam, hogy nős, úgy tudtam zajlik a válás.

A felesége már tudja a viszonyunkat, nagyon ragaszkodik a férjéhez. Viszont nem a teljes igazat tudja, mert kb 50 másik nővel is meg volt csalva.

A pasit dobtam, ő meg örül, hogy nem lett problémája ebből.

Az igazságérzetem annyira erősen küzd, hogy ne borítsam teljesen a bilit, de úgy érzem hasznom nem lenne, ez a béke ami most van jó.


2019. dec. 11. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

> Viszont nem a teljes igazat tudja, mert kb 50 másik nővel is meg volt csalva.

Én itt leginkább a nemi betegségek miatt aggódnék.

2019. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Az 50 nő nem zavart, csak a felesége érzései? Te sem vagy egy matyóhimzés!
2019. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
50 nővel csalta a nejét, köztük veled is, akivel elhitette, hogy már válófélben vannak, te meg nem vetted észre, hogy igazából egyáltlán nincsenek válófélben.. váó
2019. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
.."úgy érzem hasznom nem lenne, ez a béke ami most van jó." Ez a lényeg,hagyd a francba.
2019. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Tudtad, hogy nős. Aki válófélben van, az még nős, úgyhogy a helyedben visszavennék az arcomból.
2019. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasznodra válik? Szerintem nem.

Inkább olyan dologgal töltsd életed értékes perceit ami hasznodra van.

2019. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló szituban, annyi ,hogy ott nem lettem szerető csak majdnem. Szerinted érdekli a feleségét amit mondasz neki? Ha szerelmes kislány mutathatsz neki ezer levelet meg képet, egy hét után szalad azemberhez vissza. Magadat alázod meg. Én nem borítottam, de az utánam jövő szerető igen. Semmi értelme nem volt.
2019. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Ha dobtad a pasit,mit erdekel,h tudja e a felesege a tobbi megcsalasat?

Te amugy honnan tudod,h 50 volt kb.??

Mit valtoztat a tenyen?Honnan tudta meg,a ferje boritott,vagy te?

Miert dobtad?

Amugy az hulye mentseg,h nem tudtad,h nos...ha valofelben van,azt jelenti,meg nem mondtak ki a valast,tehat

nos!!!!

2019. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

ki nem veszi észre, hogy 50 nővel megcsalták? ráadásul nem egy-egy alkalom, hanem ezek szerint több kapcsolat

a neje nem akarja figyelembe venni egyszerűen, inkább tart attól, hogy egyedül marad

bár én mindig amondó vagyok, hogy nyugodtan borítsd, aki meg át van verve, majd eldönti, hogy kezd is e valamit az infóval, legalábbis ha engem csalnának, akkor akarnám tudni mindenképpen

de egy ilyen alacsony önbecsüléssel rendelkező emberre nem fogsz tudni rendesen hatni, tapasztalat

szerintem tud a nő egy csomóról, ennyit nem lehet eltitkolni

magadat bosszantanád vele csak inkább, hagyd a fenébe

honnan tudja a nej, hogy veled volt? már csak ezért is valószínű, hogy tud dolgokat, csak homokba dugja a fejét

2019. dec. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem éri meg. Nem leszel tőle boldogabb. Meg hát te is sáros vagy.
2019. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!