Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki megcsalta a partnerét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalta a partnerét, már régebb óta kereste rá az alkalmat, gondolkozott rajta, vagy nem tervezte, vagy a helyzettől függ?

Figyelt kérdés
Nemet, kort is írjatok! Tehát már éreztétek, hogy probléma van, és itt valamit lépni kell, vagy pl. egy buliban kellett hozzá az alkohol is, hogy megtegyétek, vagy egy-egy esetben "tervben volt", míg a többiben nem?

2019. dec. 11. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem, kor
2019. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
A leendő exférjemnek erősen tervben volt, hetekkel előtte lefoglalt egy kis apartmant kettejüknek három napra. Persze állítása szerint nem kefélni mentek, felteszem vittek Monopolyt meg sakk-készletet h izgi legyen az éjszaka... 😂😂😂
2019. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha csaltam, mindig előre megfontolt szándékkal tettem.
2019. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

nem keresett.ra alkalmat hanem elhanyogoltak othon es nem voltak odaig ertuk mar ,nem volt meg a tűz.

Elutasitotva erezte magat stb.

2019. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Kerestem, mert a szex egyszemelyes volt, csak róla szolt minden es kijelentette nem hajlando valtoztatni. De csak csókokig, jutottam el, tobbre nem voltam képes, pedig terveztem, duhbol tortent az osszes találkozó
2019. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Utolso vagyok

Nő 25

2019. dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!