Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szabaduljak ettől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak ettől a rossz helyzettől?

Figyelt kérdés
Mielőtt le írom, kérlek ne ítéljetek el. Tudom magamról hogy nem vagyok egy normális nő de akkor is bánt már ez a dolog. Na szóval pesten laktam de ott volt egy párom 2 évig. Nagyon rosszra fordultak a dolgok vele és majdhogynem tönkre mentem már dolgozni se tudtam menni emberek között se akartam lenni és kezdtem elveszteni mindent. Ott tartottam hogy depressziós lettem és csak ittam és a végén az ágyból se keltem ki. Ennem se volt mar mit rengetegszer. Aztán elegem lett és már az öngyilkosságon járt a fejem. De jött a képbe egy másik fiú akitől semmit se akartam De elköltöztem hozzá és azóta együtt élünk viszont kijelentette hogy nem akar tőlem semmit. Csak jól érzi magát velem. Ott kell dolgoznom nála viszont én sem szeretnék vele lenni már hiába ő mentett ki abból a sz.. helyzetből de szeretnék végre új életet kezdeni viszont azt sem tudom hova mehetnék mit csinálhatnék. Mert az a pénz amit nála kapok az semmire se elég viszont nem akarok már én se kolonc lenni de ha elmegyek nincs hova mennem. Se a családhoz se máshova. Egyedül kell újra építenem és szeretnék tanácsot kérni hogy hogyan lehetséges ez így. Én már nem akarok támaszkodni senkire sem. Elég volt. Mert így se haladok csak ugyerzem egyhelyben állok. Segítsen valaki
2018. okt. 8. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én ezzel a kereséssel kezdtem.

2018. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj csak...magadon kell segítened. Nagyon jó az irány, tudod mit szeretnél. Most már csak el kell indulni. Először is menj el rendes munkahelyre dolgozni és próbálj meg valahol egy kisszobát bérelni. Ezután szépen lépésről-lépésre előrébb bírsz haladni.

Bízz magadban,hogy meg tudod csinálni. Szerintem te egy klassz emberke vagy és képes vagy elérni azt amit szeretnél...csak ne siess, adj időt magadnak:)

2018. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a másik férfi is csak kihasznál...

Ami a legfontosabb: új munka találása, új otthon találása.

Ha nincs hová menned, akkor a helyedben felkeresném valamelyik szociáli-és családsegítő szolgálatot! Talán tudnak neked segíteni valamiben, vagy elirányítanak oda, ahol ezt megkaphatod. Az a lényeg, hogy neked is akarnod kell igazán a változást!!!

2018. okt. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csöbör és a vödör,főleg h ez is kihasznál,dolgozat szar ér hugyér..
2018. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!