Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy pasi kapcsolatban ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi kapcsolatban ugy fogalmaz hogy ha komolyra fordul a dolog, akkor lehet eddig nem gondolkozott komolyban?

Figyelt kérdés
5honapja vagyunk egyutt a parommal,eddig tervezett hogy egyutt fogunk elni,beszelt is rola,ma megis ugy fogalmazott hogy ha komolyra fordul a dolog..ez engem nagyon meglepett.itt konkretan az osszekoltozesre celzott de ha eddig is szo volt rola akkor mi az a mostani megfogalmazas?vagy lehet hogy a "ha" az az "amikort" jelenti nala?
2019. szept. 30. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
5 hónapja ismered csak. Ez egy nagyon friss kapcsolat, nyilván nem az esküvői harangokat hallja pár hónap után.
2019. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

5 honap utan azert lazan tudja az ember, hogy akar-e komolyabban tervezni. Nekem ez nem jelentene tul sok jot. Inkabb tereles, meg olyan, mintha azert monana, hogy maradj nyugton.

Hany evesek vagytok? Hogy jott fel az osszekoltozes? Te jottel a temaval?

2019. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
En 32vagyok,o 36.neki is van egy kislanya,nekem is.szoba kerult a kozos baba is.az osszekoltozes is.es mindent o hozott fel.ezert is volt fura nekem ez a mostani megfogalmazas
2019. szept. 30. 20:24
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen idosen nem gaz osszekoltozni, de a gyerek tema ennyire koran marha meredek.
2019. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A gyerek olyan szinten kerult szoba hogy szeretnenk majd mindketten de csak 2-3ev mulva
2019. szept. 30. 20:34
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem is elég meredek fél év után a közös baba téma. Bár lehet gyűjteni a gyerekeket különböző apáktól, anyáktól.
2019. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem meg onnastól kezdve, hogy ki van mondva, hogy ez egy párkapcsolat gondoljuk már komolyan a másikkal. Aki nem biztos benne, hogy komoly lesz a dolog kettejük között az egyszerűen csak ne menjen bele a kapcsolatba.

Egy kapcsolat azért komoly, mert így álltok hozzá, komolyan terveztek egymással. Aki ebben 5 hónap alatt nem tudott döntést hozni az nem is akarja, hogy komoly legyen. Nem az időtől lesz egy kapcsolat komoly, hanem a hozzáállástól. Nem volt olyan kapcsolatom soha amit ne neveztünk volna az első perctől komolynak. Emiatt azok is lettek.

Erről a gyerek témáról meg annyit, hogy ezért van ennyi szar kapcsolat. Együtt vannak úgy éveket, hogy szó szerint semmilyen komoly témáról vagy tervről nem beszélnek, mert "majd ha komoly lesz". Aztán évek múlva kiderül, hogy kb minden komoly dologról más a véleményük és lehet is szétmenni. A házasság, a ház, a gyerek, az anyagiak, a jövő olyan dolgok amikről már azelőtt bőven sokat kell beszélni, hogy egyáltalán összejönnél valakivel. Utána meg még többet.

2019. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
En az elso perctol komolyan gondoltam a kapcsolatunkat aztan egyszer beszelgettunk egy anno par hetes "kapcsolatarol" es akkor ugy fogalmazott hogy "az elso honapban nem tudja vki hogy komoly lesz vagy nem" ezt sem ertettem..en mar akkor is tudom.2perc utan tudom
2019. szept. 30. 21:54
 9/15 Rockarc ***** válasza:

Jol erzed, valami nem tiszta. Ilyenkor nincs mese le kell ulni beszelgetni, mert ez egy fordulopont, es mehet az ujratervezes. Legalabbis a szavaidbol azt veszem ki, hogy az eddig helyesnek gondolt utrol letertetek. Most vagy mentek egy masikon, vagy visszatertek az elozohoz. De kell a terv. Ha kozben megvaltozott a cel, akkor meg plane.


43F

2019. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
En perpill itthon vagyok a kislanyommal.es miota itthon vagyok es csak a jatszoter meg a gyerektarsasag van ugy erzem hogy nagyon beszukultem.hogy keves vagyok.nincs inger,nincs semmi csak a gyerektarsasag.es ebbol adodoan ugy erzem keves vagyok a paromnak
2019. szept. 30. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!